Українські порти та зернові термінали на Азовському морі працюють в штатному режимі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Українські порти та зернові термінали на Азовському морі працюють в штатному режимі

Автор   /  26/11/2018  /  

Українські порти та термінали на Азовському морі працюють в штатному режимі. Наразі, триває завантаження та розвантаження суден, які раніше пройшли Керч-Єнікальський канал, повідомляє Адміністрація морських портів України.

«За оперативною інформацією з ранку 26.11.2018 рух суден через канал було відновлено. Своєї черги на прохід очікують 30 суден, що прямують в/з порти Маріуполь та Бердянськ (16 — з портів і 14 — у порти)», — йдеться в повідомленні.

Всього до кінця поточного року, за оперативними даними, українські порти, які розташовані на Азовському морі, можуть прийняти і обробити близько 80 суден.

«26 листопада Маріупольський порт працює в штатному режимі. У причалів чотири судна під навантаження. Станом на 11.00 на вході в Керч-Єнікальський канал огляду і проходу очікували 10 суден, які прямують в Маріупольський порт, один з них простоює вже більше десяти діб. Ще три судна повинні підійти до каналу протягом доби», — проінформували в ДП «Маріупольський морський торговельний порт»Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →