Укрзалізниця оприлюднила план з/д перевезень зернових до кінця поточного року | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Укрзалізниця оприлюднила план з/д перевезень зернових до кінця поточного року

Автор   /  16/11/2018  /  

З метою максимального забезпечення експорту врожаю зернових, «Укрзалізниця» оприлюднила план перевезень до кінця 2018 року, повідомляє директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев, передає прес-служба перевізника.

Відомо, що учасники робочої групи з оперативного вирішення питань логістики в аграрному секторі домовилися про середньострокове планування перевезень с\г вантажів у вагонах всіх власників залізницею. Так як, це дозволить забезпечити транспортування на експорт максимальної кількості зерна та продуктів його переробки в найшвидші терміни.

«Однією із найбільших проблем, які обмежують можливість збільшувати обсяги перевезення врожаю зернових 2018-2019 років, є відсутність середньострокового планування. При цьому, в більшості випадків, це пов’язано з тим, що зернотрейдери, які не мають достатньої власної площі для зберігання зерна, або не бажають її винаймати, орієнтуються на кон’юнктуру ринку, часто нестабільну, намагаючись вирішити свої комерційні питання за рахунок Укрзалізниці. Тому учасники робочої групи домовилися про створення та оприлюднення щомісячного середньострокового плану перевезень», – прокоментував Рязанцев.

Згідно його слів, державний з/д перевізник на підставі попередніх та оперативних даних вже розробив план перевезення зерна і продуктів помелу до кінця поточного року, який на 100% розділено по регіональних філіях товариства та на 70% – постанційно. 30% вантажів, які ще не розділені по станціях, транспортуватимуться з урахуванням наявного вільного тягового рухомого складу.

В «Укрзалізниці», зокрема, зазначили, що протягом наступного тижня допрацюють та оприлюднять аналогічний план перевезення зернових на 6 місяців 2019 року.

«Це упорядкує ринок і зніме напруження, оскільки чітко окреслить максимальні, на поточний момент, тягові можливості Укрзалізниці», йдеться в повідомленні.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →