«Укрзалізниця» прогнозує підвищення тарифів на вантажні перевезення в 2019 році | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Укрзалізниця» прогнозує підвищення тарифів на вантажні перевезення в 2019 році

Автор   /  19/09/2018  /  

На фото: директор з економіки та фінансів ПАТ “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев

ПАТ “Укрзалізниця” планує підвищити тарифи на всі види перевезень до 12% в 2019 році, заявив директор з економіки та фінансів “Укрзалізниці” Андрій Рязанцев в рамках конференції Global Outlook 2018, повідомляє УЗА.

“Інакше бути не може. Якщо в цьому році індекс цін товаровиробників зріс на 12%, у нас підвищення цін навряд чи може бути менше. Це можна відтягувати, переносити з року на рік, але підвищення вартості наших перевезень завжди буде прямо пов’язане з ростом цін на інші види промислової продукції, тому що вони входять до складу нашої собівартості. Те, що на протязі багатьох років це було інакше, призвело до того, що ми сьогодні маємо проїдання основних засобів компанії “, – проінформував Рязанцев.

За його словами, “Укрзалізниця” в поточному році ще не подавала документи на підвищення цін на вантажні перевезення. Та, наразі, документи подано на уніфікацію тарифів по класах вантажів, які в результаті Державна регуляторна служба повернула на доопрацювання. Проте, планується документи доопрацювати і закрити дане питання до кінця 2018 року.

“Якщо ми зможемо скорегувати в цьому році, в наступному підвищення буде відповідати приблизно рівню індексу цін виробників або індексу споживчих цін. Якщо ми не зможемо в цьому році провести підвищення, в наступному воно буде в два рази більше”, – повідомив директор з економіки та фінансів “Укрзалізниці”.

Також, Андрій Рязанцев додав, що в компанії планують, в разі, якщо не вирішиться ситуація з уніфікацією класності вантажних тарифів, до кінця  поточного року запросити підвищення тарифів на вантажоперевезення в цілому.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →