«Укрзалізниця» звітує: за останні 7 місяців збільшено парк хопер-зерновозів на 22% | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Укрзалізниця» звітує: за останні 7 місяців збільшено парк хопер-зерновозів на 22%

Автор   /  04/08/2018  /  

За останні 7 місяців 2018 року ПАТ «Укрзалізниця» збільшила власний парк хопер-зерновозів на 3271 одиницю або на 22%. Тепер у власності товариства 18430 од. вагонів даного типу, повідомляє прес-служба УЗ посилаючись на в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова.

Кравцов повідомив про розширення парків з зерновозами, також, і у приватних власників рухомих складів, які лише за 7 місяців поточного року закупили у вітчизняних вагонобудівних заводів 1056 хопер-зерновозів (що більше на 26 од., ніж за весь 2017 рік).

 «І все це промовисті результати проведеної навесні дерегуляції вагонної складової», — відзначив він.

Також, в 2018-2019 МР роках УЗ змінить концепцію перевезення зернових вантажів. Яка полягає у збільшенні вдвоє  кількості маршрутних відправок зерна на добу.

«Такі відправки охоплять 80 % наявного парку, що дасть можливість зменшити обіг вагону в русі як у навантаженому, так і в порожньому стані, обмежити вантажовласників у бажанні використовувати вагони компанії як склади на колесах у припортових станціях, і в цілому, маршрутизація збільшить кількість перевезень зернових культур за плановий місяць», – додав Євген Кравцов.

До всього в.о. голови правління УЗ вважає, що правильно організована маршрутизація допоможе ринку більш якісніше планувати перевезення.

«Замовник відповідно до графіка, заздалегідь, знаючи про підхід маршруту під навантаження, консолідує вантаж на визначених дільницях, що дає змогу не використовувати здвоєння, а в деяких випадках і зтроєння планів до перевезення. Завдяки такій організації перевезень Укрзалізниця надає якісніші послуги з перевезення, а також забезпечує замовникам прозоре планування транспортування вантажів», — узагальнив Кравцов.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →