Управління захисту економіки розслідує справу щодо неповернення зерна ТОВ «Грейнкор» Аграрному фонду | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Управління захисту економіки розслідує справу щодо неповернення зерна ТОВ «Грейнкор» Аграрному фонду

Автор   /  03/10/2018  /  

Згідно звернення ПАТ «Аграрний фонд», Управління захисту економіки Національної поліції України провело попередньо розслідування та повідомило про підозру керівництву ТОВ «Українська зернова компанія «Грейнкор» через неповерненням ним зернової продукції ПАТ «Аграрний фонд», повідомляє прес-служба «Аграрного фонду»

«ТОВ «Грейнкор» в особі директора Зеленої А.І. уклали форвардний контракт з ПАТ «Аграрний фонд» на поставку зерна пшениці і отримали грошові кошти в якості авансу. Однак вищезазначене товариство свої зобов’язання перед ПАТ «Аграрний фонд» не виконало: поставки зерна не здійснило і кошти не повернуло. Наразі, за інформацією Управління захисту економіки, керівництво ТОВ «Грейнкор» підозрюється у привласненні майна в особливо великих розмірах, відповідно до ст. 191 КК України»,- йдеться в повідомлені.

Також, ПАТ «Аграрний фонд» звертається до виробників агропродукції з проханням виконувати вчасно свої обов’язки, згідно контракту, та наголошує на необхідності своєчасного повернення зерна або коштів, які були отримані під час укладання форвардного контракту. У випадку, якщо умови форвардного контракту не виконуються, Товариство, в обов’язковому порядку, звертається до правоохоронних органів та судових інстанцій.

 

Вам також може сподобатися...

Посівна 2019: Всі райони Миколаївської області долучились до весняно-польових робіт

Прочитайте більше →