В «Агротрейд» не задоволенні показниками врожайності зернових | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

В «Агротрейд» не задоволенні показниками врожайності зернових

Автор   /  31/10/2018  /  

Фото: Операційний директор Групи Агротрейд — Олена Ворона

Поточний рік виявився врожайним на пізні зернові культури для Групи АГРОТРЕЙД. В поточному році агрохолдинг засіяв зерновими близько 70 тис. га. Наразі, врожай сої та соняшнику вже зібраний, закінчується обмолот кукурудзи, повідомляє УкрАгроКонсалт.

Найвища врожайність кукурудзи на підприємстві зафіксована на землях Сумської області, лідер з врожайності сої — Харківська область, найкращий урожай пшениці зібрали на Полтавщині.

«Аномальна спека негативно вплинула на налив зерна. Критично високі температури в період вегетації спостерігаються в ряді регіонів України вже не перший рік. Тому в таких регіонах АГРОТРЕЙД в цьому році посіяв ранньостиглі і середньостиглі посухостійкі гібриди кукурудзи, які встигли пройти всі стадії цвітіння і сформувати качан до настання посухи», — йдеться в повідомленні.

Незважаючи на врожайний рік, план по врожайності не був виконаний теперішнім складом агропромислового департаменту компанії, тому управлінці АГРОТРЕЙД вирішили не продовжувати контракт з директором даного департаменту Віктором Кухарчуком на 2019 рік.

Операційний директор підприємства Олена Ворона пояснила:

«На жаль, показники врожайності не відповідають очікуванням і амбіціям холдингу. Незважаючи на те, що багато ідей Кухарчука були корисними, компанія прийняла рішення не продовжувати контракт, так як запропонована ним технологія не забезпечує стабільного результату, високої врожайності і якості зерна».

У наступному сезоні в компанії очікують на хороший урожай, розповіла Ворона:

«Сприятлива погода дозволила провести посів озимих культур в оптимальні терміни, озимою пшеницею холдинг засіяв 18 тис. га, озимим ріпаком — 5 тис. га, сходи в задовільному стані, сподіваємося на успішну перезимівлю».

Довідка:

Група АГРОТРЕЙД — це вертикально інтегрований холдинг завершеного агропромислового циклу (виробництво, переробка, зберігання та торгівля с/г продукцією). Основний напрямок діяльності — рослинництво. Компанія була заснована в 1998 році. Головний офіс находиться в місті Харків.

Компанія обробляє 72 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях. До складу Групи входять дев’ять агрокластерів і мережа елеваторів та хлібоприймальних підприємств загальною потужністю зберігання 620 тис. тонн.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →