В Івано-Франківській області СБУ викрила розкрадання зернових посадовими особами на 15 млн гривень | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Івано-Франківській області СБУ викрила розкрадання зернових посадовими особами на 15 млн гривень

Автор   /  29/11/2018  /  

Співробітниками Служби безпеки України, в межах контррозвідувального захисту об’єктів критичної інфраструктури у сфері продовольчої безпеки, викрито розкрадання зерна посадовими особами на одному з державних хлібозаготівельних підприємств Івано-Франківської області, повідомляє прес-служба СБУ.

Як зазначається, правоохоронці встановили, що відповідно до документації, на підприємстві повинно зберігатися більше 2 тис. тонн зернових і понад 1 тисячу тонн борошна, які належать ПАТ «Аграрний Фонд».

Однак, в наявності, на складах знаходилося лише 35,5 тонн зерна та 15 тонн борошна. Частина продукції входила в держрезерв країни і її нестача могла створити загрозу дефіциту зернових в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Згідно з попередніми даними, зерно та борошно були незаконно продані керівництвом підприємства приватним організаціям. Сума збитків, завданих державі через незаконні дії осіб, склала 15 млн. гривень.

«Під час санкціонованих слідчих дій співробітники СБУ виявили в офісних приміщеннях підприємства фінансово-господарську документацію, зокрема матеріали щодо руху зерна, які підтверджують протиправну діяльність. Також у помешканнях фігурантів справи вилучено реєстраційні документи та печатки держустанови, які нібито вважалися втраченими», — йдеться в повідомленні.

В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, наразі, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин угоди та притягнення до відповідальності усіх осіб, що причетні до незаконних дій.Вам також може сподобатись...

7 золотих правил внесення ґрунтових гербіцидів від Syngenta

Прочитайте більше →