В Київській області два фермери воюють за врожай соняшнику | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Київській області два фермери воюють за врожай соняшнику

Автор   /  18/10/2018  /  

В Київській області, в селі Веприк Фастівського району між фермерами розгорілась війна за урожай. Посіяв соняшник один фермер, а зібрав урожай серед ночі інший, повідомляє телеканал «Україна».

На захист фермера, що посіяв зерно, вийшли селяни, проте, захищати другого приїхали озброєні люди Києва. У селі розгорілася суперечка, є постраждалі.

«Місцеві жителі приголомшені. Розповідають, що урожай у них забирали силою. Одного з селян збила машина зі скошеним соняшником, коли її намагалися зупинити», — йдеться в повідомленні.

Фермер Леонід Кельвіч засіяв соняшник на 75 гектарів, які почав обробляти з початку року, викупивши паї в учасників АТО. Далі, коли соняшник дозрів, чужі комбайни вночі зібрали близько 60 тонн насіння на 500 тис. грн.

Олег Коломієць, якого селяни звинувачують в тому, що він викосив чуже поле, повідомляє, що ці 75 соток, перш ніж їх передали бійцям АТО, він орендував у держави.

Для вирішення конфлікту, фермери звернулися до суду

Державні органи спочатку наклали на поле арешт, та, згодом суд постановив, що розпоряджатися врожаєм і землею має право той, хто сіяв соняшник – Леонід Кельвіч.

Наразі, Кельвіч намагається повернути незаконно змолочений  врожай соняшнику, написав заяву до правоохоронних органів про крадіжку. Та каже, що за своє боротиметься до останнього.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →