В «МХП» вважають Укрзалізницю «гальмом» у розвитку агросектору | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

В «МХП» вважають Укрзалізницю «гальмом» у розвитку агросектору

Автор   /  08/11/2018  /  

Фото: Перший заступник голови правління, операційний директор агрокомпанії «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Мельник

Перший заступник голови правління, операційний директор агрокомпанії «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Мельник вважає, що «Укрзалізниця» “гальмує”  розвиток зовнішньої торгівлі в аграрному секторі.

Про це він заявив в ефірі програми «Гроші вперед!» на Радіо НВ, повідомляє інтернет видання НВ.

«З моєї точки зору сьогодні Укрзалізниця є гальмом у розвитку зовнішньої торгівлі, зокрема, в аграрному секторі, і не тільки. За останній рік всі асоціації, діяльність яких залежить від Укрзалізниці, ставили питання про цілу низку системних невідповідностей, які з’явилися в роботі компанії», – заявив Мельник.

Перший заступник голови правління «МХП» вважає, що розподіл, брак, простоювання вагонів, підвищення тарифів, закриття станцій – це результат «непродуманої політики» державного перевізника.

Згідно його слів, в  Україні розвивається аграрний сектор, при цьому поставки скорочуються щоденно, і це відчуває весь бізнес.

На думку Юрія Мельника, потрібно вирішувати питання допуску приватної тяги на ринок залізничних вантажоперевезень. Зокрема, він зауважив, що аграрний бізнес збільшив власну кількість вагонів, проте вони простоюють.

«Потрібно вирішити питання про приватну тягу, яка повинна вийти на магістралі…Тут не так багато рішень потрібно приймати, щоб дозволити бізнесу купляти локомотиви і виходити на магістралі», – пояснив він.

Також, представник «МХП» зазначив, що більшість зернотрейдерів та агрокомпаній мають свої локомотиви, але не мають дозволу виходити на з/д шляхи, тому експлуатуються лише на елеваторах.

Мельник додав, що «Укрзалізниця» буде виконувати регуляторну функцію, а бізнес платитиме за вихід на магістралі.

Відомо, що раніше перший заступник міністра АПК Максим Мартинюк виступив за допуск приватних перевізників на залізничний ринок.Вам також може сподобатись...

Реакція представників агросектору на результати другого туру виборів президента – огляд соцмереж

Прочитайте більше →