В порт Чорноморська прибули 7 локомотивів General Electric -Відео | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В порт Чорноморська прибули 7 локомотивів General Electric -Відео

Автор   /  26/09/2018  /  

В Україну прибуло 7 локомотивів американської компанії General Electric виготовлених на замовлення «Укрзалізниці», повідомив  на своїй сторінці в Facebook  виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Через декілька днів американські тепловози відправляться на доукомплектування в Україні.

Відомо, що судно BBC ELBE прибуло в Чорноморський порт 24 вересня. Відвантажувати локомотиви розпочали 25 вересня.

«Вже у листопаді, 8 локомотивів GE Evolution будуть в роботі на залізниці. Плануємо задіяти їх для перевезень у південному напрямку. Маю надію, що зможемо перші 30 тепловозів отримати до кінця року. Наступну партію чекаємо за 2 тижні», — проінформував Кравцов.

Також, відомо, що судно під прапором Антигуа і Барбуда відчалило з американського порту Норфолк (штат Вірджинія) через Атлантику, Середземне і Чорне моря до Чорноморську — 7 вересня 2018 року.

Нагадуємо, що 23 лютого 2018 року «Укрзалізниця» і General Electric уклали угоду на 1 млрд. дол. США на придбання, модернізацію і спільне виробництво локомотивів. Вартість одного локомотива для української компанії складає 3,5 млн. дол. США. 10 вересня в Україну прибув перший локомотив General Electric.

Раніше повідомялялося, НАБУ розслідує придбання «Укрзалізницею» локомотивів General Electric через «Укрексімбанк».Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →