В поточному році «Кернел» збільшує обсяги заготівлі зерна | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

В поточному році «Кернел» збільшує обсяги заготівлі зерна

Автор   /  06/11/2018  /  

В агрохолдингу «Кернел» прогнозують, що в поточному маркетинговому році (2018/2019 МР), обсяги заготівлі зернових збільшаться на 18% — до 3,9 млн. тонн, повідомляє сайт Fixygen посилаючись на прес-службу компанії.

Згідно з повідомленням, з початку сезону елеватори агрохолдингу прийняли понад 2 млн. тонн зернових культур нового врожаю, обсяг заготівлі зернових зріс на 10%. Зокрема, 73% від загального обсягу зерна склала продукція власного виробництва «Кернел».

Відомо, що найбільш завантажені елеватори в Хмельницькій, Полтавській, Сумській областях. Найбільше прийнято зерна кукурудзи та соняшнику. Валовий збір зерна озимої пшениці склав 521 тис. тонн, при цьому недобір врожаю склав 10%.

Збиральна кампанія пізніх ярих культур на підприємстві ще триває, та в компанії очікують, що результати врожайності по всіх ярих культурах будуть вище планових показників. Зокрема, врожайність соняшнику перевищила планову на 8%, сої — майже на 30%, кукурудзи (за зібраними площами) — на 17%.

У компанії відзначають, що висока врожайність ярих культур створює підвищений тиск на всю логістику і призведе до затягування термінів збиральної кампанії.

Також, повідомляється, що агрохолдинг планує в наступному маркетинговому році ввести в експлуатацію два зернових елеватора в селі Біловод (Сумська обл.) та в місті Ніжин (Чернігівська обл.).

Ніжинський елеватор стане найбільшим в «Кернел». Потужності з приймання зерна складуть 10 тис. тонн на добу, сушіння — 5,2 тис. тонн на добу. Загальний обсяг одноразового зберігання елеватора складе 113 тис. тонн.

Довідково:

«Кернел» в 2018 фінансовому році (ФР, липень-2017 — червень-2018) скоротив чистий прибуток в 3,2 рази — до 55,95 млн. долл. США у порівнянні з 2017 ФР. Виручка за цей період виросла на 10,8% — до  2,4 млрд. долл. США, EBITDA скоротилася на 30,3%, до  222,5 млн. долл. США.

Про компанію:

Kernel Group (Кернел) — провідний в світі і найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу. Підприємство обробляє 550 тис. га землі в Україні. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →