В поточному сезоні Україна експортує зернових на майже 2 млрд долл більше ніж в минулому — УЗА | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В поточному сезоні Україна експортує зернових на майже 2 млрд долл більше ніж в минулому — УЗА

Автор   /  28/11/2018  /  

В 2018/2019 МР Україна експортує зернових культур на 1,5-2 млрд. долл. більше ніж в минулому році, розповів президент Української зернової асоціації Микола Горбачов, передає Agronews.

Згідно слів президента асоціації, в цьому році очікується врожай зернових та олійних культур на рівні 92 млн. тонн (включаючи соняшник, рапс, пшеницю та кукурудзу). Зокрема, експорт очікується на рівні 52 млн. тонн.

«В цьому сезоні ціни на зерно вищі ніж в попередньому сезоні, тому, навіть при такому ж експорті в тоннажі – який був в минулому році на рівні 45 млн. тонн – ми отримали б значно більшу суму. Але з урахуванням того, що ми очікуємо експорт вище, можна точно сказати, що країна у валютній виручці отримає більше ніж у минулому році, за нашими оцінками, це десь на 1,5-2 млрд. доларів більше ніж у минулому році», – прокоментував президент Української зернової асоціації.

Також, Горбачов зазначив, що найбільшою перешкодою для виконання планів з експорту являється проблема із залізничними перевезеннями вантажів.

Нагадуємо, прогнозується, що в поточному році українські аграрії отримають рекордний об’єм врожаю за всю історію незалежності України.

Як повідомлялось раніше, станом на 22 листопада, аграріями України зібрано 87,6 млн. тонн врожаю з площі 22,96 млн. га.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →