В Україні буде створено Реєстр виробників органічної продукції | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Україні буде створено Реєстр виробників органічної продукції

Автор   /  20/08/2018  /  

Виробники органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації, будуть внесені до нового Державного реєстру операторів (Реєстр), що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, повідомляє пресс-центр Міністерства АПК.

Реєстр буде створено після введення в дію Закону України про органічне виробництво № 2496-VIII.

Виробники органічної продукції мають право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру органів сертифікації. Також виробники мають право додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до Переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з органом сертифікації, Мінагрополітики вносить виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від органу сертифікації.

Довідково:

Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», прийнятий Верховною Радою України 10 липня 2018 року, буде введено в дію через рік з дня набрання ним чинності – 2 серпня 2019.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →