В Україну прибула чергова партія американських локомотивів GE | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Україну прибула чергова партія американських локомотивів GE

Автор   /  24/10/2018  /  

В Україну прибула чергова партія локомотивів американської компанії General Electric виготовлених на замовлення «Укрзалізниці», повідомляє прес-служба ПАТ «Укрзалізниця».

«Ще 7 локомотивів General Electric прибули до порту Чорноморськ. Сьогоднішній ранок розпочався з вивантаження тепловозів із судна. Вони, як і 8 попередніх, попрямують на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування»,- йдеться в повідомленні.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зазначив, що, наразі, продовжується процес сертифікації тепловозів. Після чого, орієнтовно в листопаді, американський локомотив здійснить пробіг 150 км на залізничній мережі України. Далі локомотиви будуть задіяні в перевезеннях. Сертифікацію здійснює орган із сертифікації продукції вагонобудування ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування»

Зокрема, Євген Кравцов зосередив увагу на екологічності нових тепловозів:

«Залізничний транспорт прагне бути «зеленим» видом. Оновлення тягового рухомого складу більш екологічними локомотивами GE забезпечить збільшення перевезень і зменшення викидів в атмосферу порівняно з існуючими тепловозами».

Згідно слів в.о. голови правління, перша партія тепловозів TE33A серії Evolution виробництва General Electric складається з 30 одиниць. Загалом, наразі, доставлено 15 локомотивів. Інші, згідно контракту, надійдуть у першому кварталі  наступного  року.

«Задіємо їх до перевезень на півдні країни – вони курсуватимуть на мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках, на найбільш вантажонапружених дільницях», – додав Кравцов.

Нагадуємо, що 23 лютого 2018 року «Укрзалізниця» і General Electric уклали угоду на 1 млрд. дол. США на придбання, модернізацію і спільне виробництво локомотивів. Вартість одного локомотива для української компанії складає 3,5 млн. дол. США. 10 вересня в Україну прибув перший локомотивGeneral Electric.

Раніше повідомялялося, НАБУ розслідує придбання «Укрзалізницею» локомотивів General Electric через «Укрексімбанк».

Вам також може сподобатися...

Зеленський

Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси

Прочитайте більше →