В Запорізькій області фермер судиться з односельчанами через оренду землі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Запорізькій області фермер судиться з односельчанами через оренду землі

Автор   /  06/11/2018  /  

 

В селі Тимошівка Запорізької області селяни намагаються повернути свої земельні ділянки, які раніше віддали місцевому фермеру в користування, повідомляє segodnya.ua.

Фермер Анатолій Пучков запевняє, що договір оренди ще діє.

Як з’ясувалося, договори оренди складені на 50 років. На думку селян, документи фермер підробив, тому що дозвіл давали тільки на декілька років. Орендодавці стверджують, що втратили майже 30 га власної землі. Наразі, угіддями користується місцевий зерновик.

«Боячись втратити землю, вони зажадали розірвати договір оренди. Але орендар категорично відмовив. Виявилося, багато власників ділянок до сих пір не отримали своїх екземпляр договору від фермера Анатолія Пучкова. Ті ж, хто отримав документ, здивувалися. Кажуть, більшість домовлялися про оренду на кілька років, а в тексті прописані десятиліття!», — йдеться в повідомленні.

Сам фермер на запитання  журналістів “Сегодня”, чому односельці хочуть повернути ділянки, не дав відповіді. А коли переконався, що камера вимкнена, розповів, що вчасно сплачує орендну плату.

Проте, півсотні селян, які вважають себе обдуреними, звернулись до правоохоронних органів.

Наразі, відкрито кримінальне провадження яке кваліфікується за двома статтями кримінального кодексу України: Шахрайство та Підробка документів.

У свою чергу фермер теж звернувся до поліції. За його заявою, відкрито кримінальне провадження за ст. 383 – Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →