Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6930⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6880⬆
Пшениця 6 клас- 6680⬆
Ячмінь — 7000↓
Кукурудза — 5040⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Запорізькій області за самовільне зайняття земельної ділянки конфісковано врожай соняшнику

Автор   /  28/11/2018  /  Немає коментарів

Згідно матеріалів перевірки місцевої прокуратури, було відкрито кримінальне провадження за самовільне зайняття земельної ділянки на території П’ятихатської сільської ради (Василівський р-н, Запорізька область), та конфісковано врожай соняшнику на користь держави, повідомиляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

 «В ході здійснення належного процесуального керівництва у кримінальному провадженні, у вересні був проведений огляд самовільно зайнятої земельної ділянки, що розташована на території П’ятихатської сільської ради Василівського району та встановлено, що земельна ділянка державної форми власності засіяна соняшником», — йдеться в повідомленні.

Прокурором було передано до органів фіскальної служби повний пакет документів щодо визнання врожаю безхазяйним.

На основі цього, було проведено обмолот врожаю на даній земельній ділянці та зібрано 3 тонни соняшнику на загальну суму 25,5 тис. грн.

«Органами фіскальної служби складено акт опису та попередньої оцінки безхазяйного майна, виявленого на самовільно зайнятій земельній ділянці та на теперішній час кошти в сумі 25, 5 тис. грн. від реалізації безхазяйного майна, а саме 3000 кг врожаю соняшника  звернуті в дохід держави та вже поповнено бюджет П’ятихатської сільської ради», — інформують у відомстві.

Вам також може сподобатися...

Китай зібрав майже 658 млн тонн зернових

Прочитайте більше →