В Запорізькій області за самовільне зайняття земельної ділянки конфісковано врожай соняшнику | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

В Запорізькій області за самовільне зайняття земельної ділянки конфісковано врожай соняшнику

Автор   /  28/11/2018  /  

Згідно матеріалів перевірки місцевої прокуратури, було відкрито кримінальне провадження за самовільне зайняття земельної ділянки на території П’ятихатської сільської ради (Василівський р-н, Запорізька область), та конфісковано врожай соняшнику на користь держави, повідомиляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

 «В ході здійснення належного процесуального керівництва у кримінальному провадженні, у вересні був проведений огляд самовільно зайнятої земельної ділянки, що розташована на території П’ятихатської сільської ради Василівського району та встановлено, що земельна ділянка державної форми власності засіяна соняшником», — йдеться в повідомленні.

Прокурором було передано до органів фіскальної служби повний пакет документів щодо визнання врожаю безхазяйним.

На основі цього, було проведено обмолот врожаю на даній земельній ділянці та зібрано 3 тонни соняшнику на загальну суму 25,5 тис. грн.

«Органами фіскальної служби складено акт опису та попередньої оцінки безхазяйного майна, виявленого на самовільно зайнятій земельній ділянці та на теперішній час кошти в сумі 25, 5 тис. грн. від реалізації безхазяйного майна, а саме 3000 кг врожаю соняшника  звернуті в дохід держави та вже поповнено бюджет П’ятихатської сільської ради», — інформують у відомстві.Вам також може сподобатись...

В Київській області з цукрового жому вироблятимуть біогаз

Прочитайте більше →