Середні ціни грн/т порти:
Пшениця 2 клас (гр. А) — 6930⬆
Пшениця 3 клас (гр. А) — 6880⬆
Пшениця 6 клас- 6680⬆
Ячмінь — 7000↓
Кукурудза — 5040⬆
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Верховна Рада зареєструвала законопроект щодо продовження мораторію на продаж землі с/г призначення

Автор   /  04/12/2018  /  Немає коментарів

Сьогодні, 4 грудня, Депутати Верховної Ради України зареєстрували законопроект щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, повідомив Заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко.

«Зареєстрували разом з колегами від аграрного Комітету законопроект № 9355-5 «Про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель», — йдеться в повідомленні.

Бакуменко розповів, що метою прийняття даного законопроекту є продовження, строком на 1 рік, дії мораторію на продаж чи іншим способом відчуження земель с/г призначення.

На його думку, дане рішення дозволить врегулювати за цей час, на законодавчому рівні, процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові документи для введення с/г земель в економічний обіг.

«В свою чергу, продовження мораторію дозволить зняти соціальну напругу, яка виникла у суспільстві на фоні політичних спекуляцій з даного питання та наддасть певний час для розроблення чіткого правового механізму запровадження з часом прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення», — додав посадовець.

Вам також може сподобатися...

Китай зібрав майже 658 млн тонн зернових

Прочитайте більше →