За 2017/2018 маркетинговий рік оборот компанії «ОККО Агротрейд» сягнув 1 млрд грн | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

За 2017/2018 маркетинговий рік оборот компанії «ОККО Агротрейд» сягнув 1 млрд грн

Автор   /  06/12/2018  /  

Фото: власник концерну «Галнафтогаз» Віталій Антонов

За минулий 2017/2018 МР оборот компанії «ОККО Агротрейд» (відноситься до концерну «Галнафтогаз»- мережа заправок «ОККО») склав 1 млрд. грн, повідомив власник мережі «ОККО» Віталій Антонов, передає Українська Правда.

 «За минулий маркетинговий рік ми вдвічі збільшили оборот фінансування аграріїв і вийшли на 1 млрд. грн.», — йдеться в повідомленні.

Антонов розповів, що «ОККО Агротрейд» є прибутковою компанією, яка дуже швидко завоювала своє місце на ринку та успішно працює з операторами с/г сектору.

«»ОККО Агротрейд» працює з дрібними, за мірками України, операторами, які володіють банками землі від 500 га до 3 тис га. Працюємо з ними по так званій форвардної програми: даємо їм пакет послуг (страхуємо врожай в нашій компанії, даємо нафтопродукти, добрива, газ), а натомість вони віддають нам урожай за узгодженими цінами»,- розповів власник компанії.

Зокрема, Антонов зазначив, що малі та середні фермери отримують таку ж ціну на послуги, від «ОККО-Агротрейд», як і великі холдинги.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →