За сприяння «Агропродсервісу» встановлено найвищий прапор в Західній Україні | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

За сприяння «Агропродсервісу» встановлено найвищий прапор в Західній Україні

Автор   /  25/08/2018  /  

 

Фото — Tenews.org.ua

У День Прапора у селі Настасів, Тернопільської області, урочисто підняли національний прапор на найвищий флагшток у Західній Україні, загальною висотою 33 метри. Участь в церемонії взяли місцеві жителі, працівники компанії «Агропродсервіс», а також активісти Аграрної партії Тернопільщини, повідомляє сайт Tenews.org.ua.

 «Я 4 роки мріяв те, що ми збудуємо найвищий флагшток і на цей флагшток піднімемо прапор на честь українців, які славлять сьогодні Настасів на Україну, а Україну на весь світ». — сказав у своєму виступі ініціатор ідеї, голова Аграрної партії Тернопільщини та засновник «Агропродсервісу» Іван Чайківський.

Фото — Іван Чайківський

 

Прапор піднімали на честь місцевих жителів, які стали відомими на всю Україну, а то й на весь світ.

«Для всіх нас це велика честь, що найвищий прапор Західної України буде майоріти тут на території компанії «Агропродсервіс» та звичайно це велика відповідальність, адже прапор завжди має бути попереду, і це для нас черговий виклик, тому що ми маємо бути гідними того, що тут цей прапор є». — сказав Андрій Баран, генеральний директор компанії «Агропродсервіс».

По завершенні церемонії підняття прапора відомим односельчанам Іван Чайківський подарував книжки Богдана Пиндуса «Настасів та настасівчани».

Про компанію:

ПАП «Агропродсервіс» — українське аграрне підприємство, яке об’єднує в собі 22 господарства в Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Херсонській областях. Засноване в 1999 році Іваном Адамовичем Чайківським.

Сфера діяльності компанії:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • птахівництво;
  • насінництво;
  • сфера послуг (збір та сушіння зерна).

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.

Вам також може сподобатися...

Посівна 2019: Всі райони Миколаївської області долучились до весняно-польових робіт

Прочитайте більше →