Держрезерв планує в цьому сезоні поповнити свої потужності на 600 тисяч тонн зерна | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Держрезерв планує в цьому сезоні поповнити свої потужності на 600 тисяч тонн зерна

Автор   /  06/08/2018  /  

Директор ДП «Златодар», що в Золотоноші Черкаської області,  Валерій Буркацький прозвітував, що підприємство прийняло перші  7 тис. тонн пшениці від поклажодавців на комерційній основі, повідомляє Державне агентство резерву.

Директор зазначив, що заготівельний сезон вже розпочато. Перше зерно вже надійшло і в серпні за планом, «Златодар» прийме ще більше 14 тис. тонн зернових: 1,5 тис. тонн ріпаку; 12,5 тис. тонн пшениці.

Взагальному, за весь МР підприємство готується прийняти до 100 тис. тонн зернових культур:

  • пшениці — до 24 тис. тонн;
  • кукурудзи – до 71,5 тис. тонн;
  • насіння соняшника — 3,5 тис тонн;
  • ріпаку – 1,2 тис. тонн.

Між іншим, директор «Златодара» зазначив, що підприємство кожного року збільшує об’єми зберігання. Так в минулому році прийнято 90 тис. тонн зерна, а цього року планують – 100 тис. тонн.

«Така політика нам дозволяє заробляти кошти та активно їх вкладати в  модернізацію своїх потужностей. Наприкінці минулого року ми власним коштом встановили сонячну електростанцію, робота якої за перше півріччя поточного року зекономила нам майже 113 тис. грн.» , — додав він.

Також, Державне агентство резерву повідомляє, що загалом всі підприємства, що формують аграрний напрям Держрезерву, в поточному році  планують прийняти  600 тис. тонн зерна.

За повідомленням Голови Держрезерву Вадима Мосійчука, Держрезерв планує закупляти зерно пшениці 2 та 3 класу врожаю поточного року по усіх 10 аграрних підприємствах системи Держрезерву в обсязі — 40 тис. тонн.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →