Екс власника агрохолдингу «Мрія», сьогодні екстрадують до України | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

Екс власника агрохолдингу «Мрія», сьогодні екстрадують до України

Автор   /  05/11/2018  /  

Сьогодні, 05.11.2018, із Швейцарії до України, екстрадують Миколу Гуту. Про це повідомив, на своїй сторінці у Facebook, заступник генерального прокурора України -Євген Єнін.

«Сьогодні зі Швейцарії до України передано екс-очільника одного з найбільших агрохолдингів, розшукуваного за вчинення шахрайства в особливо великих розмірах – близько 800 мільйонів гривень.
Указана екстрадиція ускладнювалася протидією зацікавлених осіб не тільки у швейцарській, а і в українській правоохоронній та судовій системах», — йдеться у повідомленні.

«Дана справа є черговим прикладом того, що ані великі гроші, ані дорогі адвокати не допоможуть уникнути відповідальності закордоном, коли є ефективна міжнародна співпраця між центральними органами. Дякую нашим швейцарським партнерам за послідовну підтримку! Працюємо далі, на черзі ще чимало правопорушників», — повідомляє Євген.

Як відомо, раніше, молодшого Гуту за запитом української сторони було оголошено Інтерполом у міжнародний розшук. Так як, проти нього порушена кримінальна справа за махінації з міжнародними кредитами в агрохолдингу «Мрія» на суму понад 100 млн. дол. США.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

ТОП 10 агрокомпаній України за розміром банку органічних земель

Прочитайте більше →