Поліція затримала 25 осіб за спробу захоплення с/г підприємства в Шепетівці Хмельницької області | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

Поліція затримала 25 осіб за спробу захоплення с/г підприємства в Шепетівці Хмельницької області

Автор   /  16/10/2018  /  

В місті Шепетівка, Хмельницької області, в понеділок, 15 жовтня, молоді люди спортивної зовнішності зробили спробу захоплення агропідприємства «Сварог Вест Груп», але були затримані поліцією.

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков у Фейсбуці.

«Шепетівка Хмельницької області — близько 16.00, близько 30 осіб спортивної зовнішності прибули з Києва, захопили сільгосппідприємство і .. були майже відразу ж затримані поліцією», — написав він.

Арсен Аваков уточнив, що мова йде про захоплення сільгосппідприємства «Сварог Вест Груп».

«Приїхали 25 розумників на «гастроль» за 60 $ в день, захопили підприємство, в результаті  всі затримані поліцією і найближчим часом проведуть у в’язниці», — повідомив міністр.

Арсен Аваков, зокрема, додав:

«Для всіх стражденних і дискутуючих по майну різних об’єктів і сільгоспугідь — ми не потерпимо ніякого силового вирішення цих питань неповноважними самозваними групами. Сто раз вже говорили, кажу ще раз.. Маєте підстави, претензії? Суд, рішення виконавчої служби .. і ок. У будь-якому іншому разі буде як в сьогоднішній вечір .. на жаль — спецназ Нацполіціі і — в прохолодну осінню підлогу обличчям вниз .. і далі в суд — за незаконні дії і в’язниця .. І це не дискутована позиція. У мене все. Лайте».

Про нейтралізацію групи аграрних рейдерів на Західній Україні повідомив також заступник голови Нацполіціі В’ячеслав Аброськін:

«Сьогодні на Заході нашої країни відбулася невдала спроба захопити агропромислове підприємство. Все ж важка робота у цих рейдерів: ні тобі вихідних, ні тобі свят, все ж заради заробітку. Діюча ціна одного активного загарбника, маю на увазі однієї «особи» чоловічої статі  50-60 доларів. Але вони забули, що ми українці — не варвари. У нас є закон і є працююча Національна поліція».Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →