В Україні очікується рекордний за всю історію врожай кукурудзи — УКАБ | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2018  > 

В Україні очікується рекордний за всю історію врожай кукурудзи — УКАБ

Автор   /  10/09/2018  /  

За попередніми розрахунками, українські аграрії цього року намолотять рекордний за всю історію України врожай кукурудзи — 30 млн. тонн, повідомляє асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ).

Згідно повідомлення, валовий збір зернових культур цього сезону  перевищить врожай минулого року на 2 млн. тонн.

В асоціації розповідають, що через високу температуру повітря та малу кількість опадів з квітня по червень поточно року врожайність ранніх зернових та зернобобових культур знизилась  на 10% в порівнянні з попереднім сезоном (34 млн. тонн проти 37 млн. тонн).

«Проте, достатня кількість опадів у липні та серпні поточного сезону створили сприятливі передумови для формування врожайності кукурудзи в Україні.  З огляду на перші результати збору цієї культури та коментарі агровиробників, є всі підстави вважати, що кукурудзи в Україні цьогоріч буде зібрано порядку 30 млн. тонн, і даний показник може стати найвищим за всю історію України», — інформує УКАБ.

Довідково:

«Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) — головна асоціація в агропромисловому секторі України, яка об’єднує понад 100 агрокомпаній і постачальників сільгоспресурсів. Створена в 2007 році. Президент асоціації — Алекс Ліссітса. Головний офіс УКАБ знаходиться у місті Київ.Вам також може сподобатись...

MV Cargo володіє одним з найбільших зернових складів підлогового типу в Україні

Прочитайте більше →