Жнива – 2018 року: Аграрії Полтавщини зібрали перший мільйон зерна нового врожаю | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Жнива 2019  > 

Жнива – 2018 року: Аграрії Полтавщини зібрали перший мільйон зерна нового врожаю

Автор   /  31/07/2018  /  

Фото: директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов.

Полтавська область завершує збирання зерна нового врожаю. Затяжні дощі вплинули на якість зерна, проте, не суттєво.

Таку інформацію надав  інформаційному агентству «Новини Полтавщини» директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА — Сергій Фролов.

Він розповів, що вже зібрано 1 млн. тонн зерна, що становить 74% усіх площ. Загальна площа ранніх зернових – 356 тис.га. Основні засіяні культури — озима пшениця, ячмінь і горох. Темпи збирання, взагальному, вищі, ніж минулорічні. Жнива ранніх зернових завершились у Кобеляцькому, Новосанжарському і Кременчуцькому районах. Середня урожайність пшениці по області — біля 40 ц/га. Найвища у Шишацькому та Лохвицькому районах.

В Полтавській області залишилось зібрати ранніх зернових культур з 95 тис. га. За сприятливих умов це займе 6–7 днів.

За словами директора Департаменту, по області працює — 647 зернозбиральних комбайни. Також, за останні пів року придбано техніки на півмільярда гривень, 127 од. з них на суму 37 млн. грн. по державній програмі часткової компенсації.

«Озимої пшениці зібрано 800 тисяч тонн, це 89 % до збирання. Те зерно, яке зібрано до затяжних дощів, має практично другий, третій клас і відноситься до продовольчого. Жита зібрано на половині площ, урожайність варіюється від 30 ц у Кременчуцькому районі й до 56 ц у Шишацькому», — уточнив директор Департаменту.Вам також може сподобатись...

Група компаній Прометей придбає «розумний» елеватор

Прочитайте більше →