Агрохолдинг «Укрлендфармінг» збільшив площі під посів озимого ріпаку на 60% | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Агрохолдинг «Укрлендфармінг» збільшив площі під посів озимого ріпаку на 60%

Автор   /  16/09/2018  /  

Один з найбільших агрохолдингів в Україні, «Укрлендфармінг», збільшив площі під посів озимого ріпаку на 60% у зв’язку з високою маржинальністю вирощування цієї культури.

Про це заявив голова дивізіону рослинництва групи компаній «Укрлендфармінг» — Віктор Спаський.

«У цьому році ми збільшили площі під озимим ріпаком на 60% в порівнянні з минулим роком. Маржинальність ріпаку була досить привабливою в 2018 році і ми прогнозуємо ефективність вирощування цієї культури і в наступному році», — повідомив Віктор.

При цьому Спаський підкреслив, що посів ріпаку проходить успішно завдяки сприятливим погодним умовам.

«Кінець літа-початок серпня був дощовим, що, в свою чергу, було дуже корисно для підготовки ґрунту під посів озимого ріпаку і отримання сходів», — зазначив він, уточнивши, що всі інші сільгоспкультури в структурі холдингу залишаються незмінними.

Разом з тим, голова дивізіону групи компаній «Укрлендфармінг» зазначив, що посушливий серпень дещо ускладнив обробку ґрунту під озимі та ярі культури через швидке пересихання орного шару.

«Однак опади вже в першій декаді вересня посприяли якісній підготовці ґрунту і початку посіву озимої пшениці», — сказав Спаський.

Про компанію:

Група компаній Укрлендфармінг (PLC UkrLandFarming) — вертикально інтегрований український агрохолдинг, заснований в 2007 році Олегом Бахматюком. Земельний банк — 570 тис. га.

Агрохолдинг обробляє 570 тис. га. землі в 22 областях України.

Чисельність персоналу — 30 тис. чоловік.

«UkrLandFarming» займається вирощуванням зернових, насіння, великої рогатої худоби, виробництвом яєць, яєчних продуктів, молока. Холдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →