Австралійський зерновий гігант, який нещодавно відкрив офіс в Україні, розпадається на дві компанії | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Австралійський зерновий гігант, який нещодавно відкрив офіс в Україні, розпадається на дві компанії

Автор   /  06/04/2019  /  

Зерновик Grain Corp

Австралійський зерновий гігант GrainCorp, який нещодавно відкрив перший офіс в Україні (GNC UKRAINE LLC), 04.04.2019 оголосив про намір розділитись.

Анонсований розподіл призведе до створення двох незалежних компаній, зареєстрованих в ASX (Австралійська фондова біржа), під назвою MaltCo та New GrainCorp, повідомляє Зерновик з посиланням на прес-службу GrainCorp.

MaltCo буде діяти як глобальний солодовий та пивоварний бізнес, а New GrainCorp працюватиме як внутрішній та міжнародний зерновий логіст та трейдер олійних культур, бобових, харчових масел і кормів.

Після роз’єднання, MaltCo стане четвертим за величиною незалежним солодовником у світі, з виробництвом в Сполучених Штатах, Канаді, Австралії та Сполученому Королівстві. MaltCo, також, керує компанією Country Malt Group — провідною компанією в Північній Америці, що займається дистрибуцією солоду.

В той же час, New GrainCorp буде інтегрованим глобальним агробізнесом з обробітку, зберігання, торгівлею та переробкою зерна в Австралії, Новій Зеландії, Північній Америці, Азії, Європі та в Україні. Основні напрямки: зернові культури, олійні, бобові, харчові олії та корми. New GrainCorp працюватиме з найбільшою мережею зберігання, транспортування та збуту зернових у Східній Австралії, а також, з найбільшим інтегрованим бізнесом харчових олій в Австралії.

Відділення MaltCo, також, дозволить прискорити ряд бізнес-процесів та ініціатив з оптимізації витрат у New GrainCorp. В компанія заявили, що ці ініціативи, як очікується, забезпечать скорочення витрати на 20 мільйонів доларів за рік.

Генеральний директор GrainCorp Mark Palmquist заявив у прес-релізі, що з огляду на портфоліо компанії чітко видно, що розділені компанії виграють від роботи окремо.

Зерновик Grain Corp CEO

«Розподіл дозволить MaltCo і New GrainCorp підвищити гнучкість для реалізації незалежних операційних стратегій та капітальних структур, і дозволить їм залучити інвесторів з різними інвестиційними пріоритетами», — пояснив Mark Palmquist.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →