«Епіцентр Агро» купує права на земельні активи в пивного гіганта ПрАТ «Оболонь» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Епіцентр Агро» купує права на земельні активи в пивного гіганта ПрАТ «Оболонь»

Автор   /  23/03/2019  /  

Зерновик Епіцентр Гереги

Фото: Liga.net

У компанії «Епіцентр К» підтвердили інформацію про намір власників підприємства Олександра та Галини Гереги придбати аграрні активи пивоварної компанії «Оболонь».

«ТОВ «Агрохолдинг-2012», який входить до складу аграрного спрямування групи компаній «Епіцентр К», отримало дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання у ПрАТ «Оболонь» кількох активів в Хмельницькій області», — повідомили, відповідаючи на запит Liga.net, в прес-службі компанії «Епіцентр».

Гереги, мають намір придбати права на користування 2,187 тис. га землі (орендовані паї), ​​сільськогосподарську техніку, нерухомість та тваринництво трьох сільгоспактивів.

Читайте також, Епіцентр закупить сільгосптехніки на 14 млн. дол.

Після завершення цієї угоди «Агрохолдинг 2012» оброблятиме майже 35 тис. га землі в західному регіоні (понад 35% всього земельного банку аграрного напрямку компанії).

Про компанію:

Компанія «Епіцентр К» — група компаній, яка об’єднує мережу будівельно-господарських гіпермаркетів та сільськогосподарський напрямок. Підприємство створене Олександром і Галиною Герегами. Компанія обробляє — 120 тыс. га. в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Київській і Черкаській областях.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →