Як працівник відділу маркетингу отримав 7 млн. доларів США з українського зернового бізнесу, та при чому тут Дональд Трамп? | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Як працівник відділу маркетингу отримав 7 млн. доларів США з українського зернового бізнесу, та при чому тут Дональд Трамп?

Автор   /  08/05/2019  /  

Зліва на право — Брайан Коен, Майкл Коен, Дональд Трамп

 «Познайомтесь з Брайаном Коеном, це брат Майкла Коена (колишнього адвоката Дональда Трампа, якого суд США ув’язнив на три роки, за численні злочини, пов’язані з фінансуванням виборчої кампанії Трампа, ухиленням від сплати податків та обманом Конгресу). Брайан являється співробітником американської компанії Douglas Elliman, з зв’язками з зерновим бізнесом в Україні на 7 млн. доларів США» — статтю з таким заголовком, опублікував американський журнал новин про нерухомість Therealdeal.com.

Майкл Коен став відомий на весь світ, після розслідування, проведеного спеціальним радником Робертом Мюлєром та федеральними прокурорами в Нью-Йорку. В той час коли колишній «посередник» президента Трампа отримав по заслузі за свою діяльність, його брат Брайан, уникає будь-якого спілкування із медіа.

Брайан Коен, молодший на сім років за свого брата та є головним адміністратором в компанії Douglas Elliman Development Marketing, нового дочірнього підприємства однієї з найбільших брокерських компаній з нерухомості в США. Брайан був представлений як посередник між українською сільськогосподарською компанією та американським ринком.

Згідно фінансових звітів від The Real Deal, у період з 2011 по 2016 рік українська компанія Grain Alliance (Баришівська зернова компанія) виплатила щонайменше 7 мільйонів доларів товариству з обмеженою відповідальністю, юридичною адресою якої є власний дім Коена. Спочатку не було зрозумілим, чи Брайан Коен отримав цю суму грошей особисто. Нарахування було здійснено після того, як він почав працювати на компанію Douglas Elliman. «Talking Points Memo» та «Buzzfeed» ці джерела також вказують на зв’язки Брайана Коена з Україною в минулому.

Участь Брайана Коена в українському аграрному бізнесі пов’язана з сімейними зв’язками. Його тесть, Алекс Оронов був україно-американським бізнесменом, котрий повернувся до «хлібного бізнесу Європи» у 1990-х та заснував власну сільськогосподарську компанію «Harvest Moon East», відому під іншою назвою як «Баришівська зернова компанія». (В 2009 році компанія в свою чергу була викуплена шведською фірмою і перейменована в «Grain Alliance»).

Згідно біографії Брайана на сайті компанії Douglas Elliman, він обіймав посаду головного юристконсультанта та виконавчого віце-президента Grain Alliance  в минулому.

Grain Alliance, за посиланням «Форбс Україна», є другим найефективнішим аграрним бізнесом в Україні, котрий купує значну частину насіння та обладнання з США, зокрема з Північної Дакоти.

Згідно щорічних фінансових звітів від Grain Alliance, стає зрозумілим, що товариство з обмеженою відповідальністю, юридичною адресою якого є будинок Брайана Коена, допомагає полегшити придбання сільськогосподарської техніки в США «В випадках коли митні процедури в Україні є занадто складними для американського обладнання, котре було в експлуатації то закупками, займається товариство з обмеженою відповідальністю «УкрЕтанол», котре в свою чергу має досвід та знання по підготовці митних декларацій», — сказано в повідомленні.

У 2013 році виплати в ТОВ «УкрЕтанол», деноміновані у шведських кронах, коливаються від кількох сотень тисяч доларів США до понад 4 мільйонів доларів.

У червні 2017 року Брайан Коен відмовився коментувати цю історію видавництву Buzzfeed, зазначивши, що він «не є публічною персоною».

«Те, що мій брат працював на Дональда Трампа, стосується лише його та Дональда», — сказав він. «Я не працюю на Трампа, та я не є моїм братом. Мій брат самостійно обрав свій бізнес.»

Роботодавець Брайана Коена, компанія Дуглас Елліман, пов’язана тісними зв’язками із сім’ями Трампа та Коена. Голова компанії, Ховард Лорбер — давній друг і радник президента Трампа.

У квітні місяці, Майкл Коен завершив придбання квартири вартістю 6,7 мільйонів доларів в люксовому хмарочосі  на Мурей Стріт, 111 , New York, проте, на даний час квартира здається в  оренду.

В 2006 році Алекс Оронов зацікавився біопаливною галуззю та привіз із собою братів Коенів до Києва аби ті допомогли в реалізації проекту по виробництву етанолу. План по побудові заводу з виробництва етанолу не був втілений в життя. В 2007 році ТОВ «УкрЕтанол» було зареєстровано за юридичною адресою  сімейного будинку Брайана Коена.

Про компанію:

Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») — вирощує та реалізує зернові та олійні культури, надає послуги з приймання, первинної обробки та зберігання зерна в Баришівському і Яготинському районах Київської області, займається молочним тваринництвом. Заснованна в 1996 році Алексом Ороном.  

У 2008 році власник «БЗК» продав контрольний пакет акцій шведській Grain Alliance.

Штаб-квартира знаходиться в Стокгольмі.

Земельний банк – 51 тис. га в Полтавській, Черкаській, Київській та Чернігівській областях.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →