Колишні власники ПриватБанку незаконно повернули собі зерновий термінал «Бориваж», який перебував у заставі Нацбанку України | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Колишні власники ПриватБанку незаконно повернули собі зерновий термінал «Бориваж», який перебував у заставі Нацбанку України

Автор   /  12/02/2019  /  

Зерновик

Компанія, «Агротермінал Логістік», яка пов’язана з колишніми власниками «ПриватБанку» Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, незаконно повернула у свою власність зерновий термінал «Бориваж». Елеватор перебував у заставі Нацбанку за виданими ПриватБанку кредитами рефінансування. Про це йдеться на сайті НБУ.

Національний банк України заявив, що 31 січня державний реєстратор неправомірно вивів з-під обтяження та припинив договір іпотеки. Предметом договору є морський зерновий перевантажувальний термінал з причалом в Одеській області під назвою “Бориваж”.

Зерновик

“Нацбанк обурений неправомірними діями представників ТОВ «Агротермінал Логістик» та державного реєстратора, наслідком яких може стати нанесення багатомільярдних збитків державі. 11 лютого поточного року НБУ подав відповідну скаргу на дії реєстратора в Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін’юсті. Також Нацбанком подано в правоохоронні органи заяву про вчинення державним реєстратором та представниками «Агротермінал Логістик» злочину. НБУ вживатиме всіх можливих заходів для відновлення його порушених прав і недопущення заподіяння збитків державі”, – повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи НБУ Віктор Григорчук.

Довідково: Зерновий термінал “Бориваж” був переданий НБУ в іпотеку, в грудні 2014 року, компанією “Агротермінал Логістик”, в якості застави за наданим банку кредитом рефінансування.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →