«Кусто Агро» отримала дозвіл на купівлю підприємств у «AgroGeneration» | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Кусто Агро» отримала дозвіл на купівлю підприємств у «AgroGeneration»

Автор   /  25/01/2019  /  

 

Агрокомпанія «Кусто Агро» отримала дозвіл від Антимонопольного комітету України (АМКУ) на купівлю двох підприємства на Житомирщині, що належать групі компаній «AgroGeneration».

Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

Зокрема, дозвіл отримано на купівлю 50% акцій в статутному капіталі ТОВ «Ліщинське» (с. Ліщин, Житомирський р-н, Житомирська обл.) та ТОВ «Аграрний фонд Терещенка» (с. Троща, Чуднівський р-н, Житомирська обл.).

Довідково:

Група “Кусто Агро” — вертикально-інтегрована компанія в аграрній галузі України, є частиною міжнародного холдингу Kusto Group, заснованого наприкінці 90-х років.

Компанія обробляє 12 тис. га землі у Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій областях.

Напрямки діяльності компанії:

  • рослинництво;
  • елеватори;
  • трейдинг;
  • логістика.

Елеваторні комплекси розташовані в м. Жмеринка (25 тис. тонн зберігання), м. Козятин (40 тис. зберігання), м. Росоша (25 тис. тонн зберігання).

Група компаній «AgroGeneration» — вертикально-інтегрований агрохолдинг України, який займається вирощуванням зернових та олійних культур.

В 2007 році –заснована французька компанія «AgroGeneration» з активами в Україні.

У жовтні 2013 року AgroGeneration і велика українська аграрна компанія Harmelia, підписали угоду про злиття компаній. Як результат, наразі, земельний банк компанії складає 120 тис. га в Харківській, Львівській, Сумській, Житомирській та Тернопільській областях.

Акцій агрохолдингу з 2010 року розміщені на альтернативному майданчику Alternext фондової біржі NYSE Euronext у Парижі.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →