Несамостійність в політиці може призвести до дуже сумних наслідків — власник НІБУЛОНу про Зеленського | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Несамостійність в політиці може призвести до дуже сумних наслідків — власник НІБУЛОНу про Зеленського

Автор   /  16/04/2019  /  

Вадатусрький Зерновик

Несамостійність в політиці може призвести до дуже сумних наслідків. Таку думку висловив генеральний директор та власник ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, щодо Зеленського, сьогодні на прес-конференції.

Зокрема власник компанії зазначив, що навіть в таких важких умовах (ред.-війна та криза 2014 року) в Україні збудовано більше 200 підприємств. Тільки компанія «НІБУЛОН» збудувала 8 підприємств за ці роки, після Революції Гідності.

Що стосується Володимира Зеленського, то Олексій Вадатурский зізнався, що поважає його як шоумена, як талановиту людину. Але, переконаний, що ми не обираємо представника України на Євробаченні, не визначаємо переможця  «Льодовикового періоду», «Танців з зірками» або «Голосу країни». Ми обираємо Президента, від якого залежить напрямок руху, який буде задаватись Україні.

«Є персонаж фільму, а в житті ми цю людину не знаємо, не знаємо його плани. Він практично ховається від контактів з людьми, від відкритого спілкування. На підприємстві, в міністерстві чи відомстві, коли призначається та чи інша людина, то як привило ставиться питання про 3-5 років виробничого стажу, а ще повинна бути професійна освіта. В нашій компанії, щоб людина стала заступником генерального директора, вона повинна пройти як мінімум 5-6 сходинок кар’єрного росту. В нашій практиці були різні випадки, коли було інакше, коли компанія тільки росла і не встигала готувати кадри. І ми визнали, що це були помилкові рішення. І в цій ситуації, яка є в країні, це буде помилка, будуть непередбачувані наслідки.»- зауважує Вадатурський.

 

«В фільмі є режисери, є автори, є група людей. У житті все буде виглядати інакше. Якщо людина несамостійна, нею будуть керувати. Може повернутися інститут «смотрящих», інститут людей, які будуть керувати цією людиною. І кожний керівник підприємства, керівник галузі буде йти не до того, хто займає посаду, а до того, хто поставив його на цю посаду.  А це приниження для нації, приниження для людей, приниження для керівника і прямий шлях до корупції, тому що будуть ставитись умови для вирішення того чи іншого питання.» — застеріг Герой України.

Довідково:

ОЛЕКСІЙ ОПАНАСОВИЧ ВАДАТУРСЬКИЙ, народився 8 вересня 1947, с. Бендзари, Балтський район, Одеська область, Українська РСР — український агропідприємець, зерновик, Герой України, генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН», віце-президент Української зернової асоціації.

ТОВ СП «НІБУЛОН» — український агрохолдинг, один з найбільших сільськогосподарських виробників і експортерів України. Компанія заснована в 1991 році, засновник і незмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський. Підприємство має 43 філії в 12 областях України та понад 4500 співробітників. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування. Експортний потенціал 4-5 млн. тонн на рік. Земельний банк компанії — 83 тис. га.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Фермери завадили вивезенню їхнього зерна з елеватора Ера Грейн

Прочитайте більше →