«НІБУЛОН» в 2018 році збільшив обсяги виробництва с/г продукції на 20%, зокрема зібрав рекордний об'єм соняшнику | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«НІБУЛОН» в 2018 році збільшив обсяги виробництва с/г продукції на 20%, зокрема зібрав рекордний об’єм соняшнику

Автор   /  16/01/2019  /  

У 2018 році в господарствах агрохолдингу «НІБУЛОН» збільшено обсяги виробництва сільгосппродукції до 335 тис. тонн, що на 20% більше ніж в 2017 році, прозвітував заступник генерального директора компанії з с/г виробництва Костянтин Хмельницький, повідомляє прес-центр агрохолдингу.

Зокрема, повідомляється, що найсуттєвішим результатом сезону 2018 став рекордний валовий збір соняшнику – 50 тис. тонн та врожайність кукурудзи – 87,6 ц/га.

«Це безпрецедентні показники за всю історію діяльності компанії. І це враховуючи те, що компанія займається сільськогосподарським виробництвом не лише на півночі, де кукурудза традиційно має високу врожайність, а і й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами», — йдеться в повідомленні компанії.

Відомо, що найвища врожайність соняшнику зафіксована на філіях «Присеймівська» (Сумська обл.) – 32,5 ц/га та на «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька обл.) – 28,7 ц/га;

Найвища врожайність кукурудзи – «Хмільник» (Вінницька обл.) – 118,3 ц/га та «Романівська» (Житомирська обл.) – 110,3 ц/га.

Заступник генерального директора компанії розповів що «у сезоні 2018 року компанія зробила ставку на інтенсифікацію виробництва  – збільшення обсягів використання мінеральних добрив, поширення використання високопродуктивних широкозахватних агрегатів».

Зокрема, оновлено парк с/г техніки на 100 од.

«Основними перевагами нової техніки є висока потужність, мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності, а також, комфортні умови для роботи операторів. Завдяки цьому польові роботи вдалося виконати в оптимальні терміни. Незважаючи на всі примхи природи (дуже коротка весна з високими температурами, тривалі і рясні опади влітку), темп їх виконання зберігся на рівні минулих років», — йдеться в повідомленні.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →