«РОСТОК-ХОЛДИНГ» повідомив про рейдерське захоплення | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  BREAKING NEWS  > 

«РОСТОК-ХОЛДИНГ» повідомив про рейдерське захоплення

Автор   /  08/10/2018  /  

Фото: Генеральний директор компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков

Сьогодні, 8 жовтня, роботу усіх підприємств, що входять до групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» заблоковано співробітниками правоохоронних органів. В зв’язку з цим, попередньо передбачається, що збитки компанії складуть близько 50 млн. долл. США, повідомляється на сайті компанії.

«8 жовтня приблизно о 10.00 ранку співробітники правоохоронних органів Харківської області одночасно буквально увірвалися на всі підприємства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». Мова йде про 16 юридичних осіб, які об’єднують близько 2000 робочих місць у регіонах, де вони розміщені. Ґрунтуючись на рішенні Харківського районного суду (смт. Покотилівка), співробітники правоохоронних органів намагаються блокувати хід збирання врожаю та відвантаження готової продукції, чим повністю паралізують операційну діяльність компанії. Заблокована діяльність всіх елеваторів групи. Не здійснюється прийомка та відвантаження зерна. Ми оцінюємо, що можливі втрати у зв’язку з невчасним збором врожаю сягнуть 50 млн доларів», — проінформував Генеральний директор компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Валерій Ласьков.

Повідомляється, що напротязі останнього місяця було опубліковано ряд замовних статей спрямованих на підривання авторитету холдингу та акціонерів компанії.

«Наразі, керівництву та юристам компанії відомо про ухвалу суду смт. Покотилівка Харківського району Харківської області. В межах ухвали застосовано запобіжні заходи до підприємств групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» у формі арешту активів, заборони збирати урожай та проводити продаж збіжжя», йдеться в повідомленні компанії.

На думку юристів підприємства, дана справа сфабрикована і розслідується з порушенням процесуальних норм. Так як, жодне з підприємств групи не було повідомлено про відкриття кримінального провадження чи проведення слідчих дій.

«По-перше, ні акціонери, ні підприємства групи ніколи і жодним чином не здійснювали діяльність на території Харківської області, що виключає можливість територіальної підслідності в цьому регіоні.

По-друге, факти, що є предметом розслідування, жодним чином не мають відношення до підприємств групи компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

По-третє, ухвали про запобіжні заходи винесені в один і той же день, без виклику представників підприємств, з позбавленням права на захист, і, очевидно, з порушенням принципів розумності, доцільності та своєчасності запобіжних заходів», — пояснюють в компанії.

Генеральний директор агрохолдингу Валерій Ласьков  заявив, що «РОСТОК-ХОЛДИНГ» розглядає дані дії як рейдерську атаку та звертається до Президента України, народних депутатів ВРУ, керівництва Міністерства АПК, НАБУ, керівництва МВС дати оцінку подібним рішенням суду, які паралізують діяльність підприємств компанії, шкодять інвестиційному клімату та іміджу України на міжнародній арені.

Довідка:

ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, яка спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажі молока. Компанія обробляє близько 60 тис. га. в Сумській та Чернігівській областях. Чисельність персоналу – 1400 осіб.

Напрямки діяльності «РОСТОК-ХОЛДИНГ»:

  • рослинництво;
  • тваринництво;
  • зберігання зерна;
  • зернотрейдінг.


Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →