Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Що робить співласник агрохолдингу поруч з Зеленським? — Огляд преси

Автор   /  21/03/2019  /  

Останнім часом, Айварас Абромавичус екс-міністр економіки України та співвласник агрохолдингу Агрорегіон, почав з’являтись на публіці з найретинговішим кандидатом в президенти України.

Що пов’язує агробізнесмена та лідера президентської гонки, котрого критикують за зв’язки з олігархом Коломойським? — огляд авторитетних видань:

Абромавичус, Данилюк та інші поділилися враженнями від спілкування з Зеленським — nv.ua

На початку лютого Зеленський зустрівся з двома колишніми міністрами-реформаторами — Айварасом Абромавичусом, екс-міністром економічного розвитку і торгівлі, та екс-головою Мінфіну Олександром Данилюком. Обидва пішли у відставку з уряду через незгоду з діями нинішньої влади.

Коментуючи зустріч із Зеленським, Данилюк пояснив: погодився прийти, оскільки йому важливо було дізнатися, чи розуміє кандидат №1, що означає президентський пост, і чи готовий він до абсолютно нової для нього ситуації. «Зеленський адекватно ставиться до викликів і налаштований на перемогу», — ділиться своїми враженнями Данилюк.

А ось у Абромавичуса дещо інші враження від спілкування зі «слугою народу». «Ані до зустрічі, ані після неї я, за великим рахунком, не знаю, хто такий Володимир Зеленський, — резюмує екс-міністр. — Думаю, у ньому є чимала частка наївного романтизму». Обидва колишніх високопоставлених чиновники запевнили НВ, що не обговорювали з кандидатом приєднання до його команди або майбутні посади.

У той же час Абромавичус відзначив наполегливість кандидата. «Він [Зеленський] йде до перемоги, як танк», — говорить колишній міністр.

Штабіст Зеленського: Коломойський побажань не передає — bbc.com

BBC News Україна: Розкажіть про людей, яких бачили на фото разом із«ЗеКомандою». Наприклад, депутат Сергій Лещенко, екс-міністр фінансів Данилюк. Це члени вашої команди? (ред.- BBC запитує  у керівника виборчого штабу Зеленського, далі І.Б)

І.Б.: Поки що ні. Це симпатики Володимира Олександровича.

Але вони більшою мірою консультанти. Мають досвід у своїх сферах, щодо яких вони консультують Володимира Олександровича і всю команду.

BBC News Україна: Вони хочуть приєднатися до команди?

І.Б.: Звичайно.

Думаю, вони навіть зареєструвалися, але не готовий про це точно сказати.

BBC News Україна: Екс-міністр Абромавічус так само?

І.Б.: Очевидно, він вже у команді Зеленського.

Всі ті круглі столи, які ви бачите, об’єднують симпатиків. Людей, які хочуть змін.

Незвичний шлях коміка до президентських перегонів – в чому він полягає? — radiosvoboda.org

Колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, який скептично ставиться до кандидатури Зеленського, і раніше заявляв, що віддав би перевагу підтримці кандидатури української рок-зірки Святослава Вакарчука, протягом останніх днів зіграв неофіційну роль посередника для Зеленського в організації зустрічей з деякими високопоставленими західними чиновниками.

23 лютого Абромавічус приєднався до Зеленського в переговорах з представниками МВФ та Світового банку, а також послом Франції в Києві Ізабель Дюмон.

«Я можу сказати вам, що з цими трьома зустрічами у суботу він впорався добре», – сказав Абромавічус, не надавши інших деталей. Він також додав, що Зеленський, якого виховували в сім’ї вчених і який вивчав право до того, як створив комедійну групу «Квартал 95», став бізнесменом, «рішуче ставив актуальні питання» і давав «вражаючі відповіді».

Зеленський розповів, коли представить ключову п’ятірку своєї команди — znaj.ua

Кандидат у президенти України, відомий Володимир Зеленський сказав, що ключову п’ятірку своєї команди представить після виходу до другого туру президентських виборів. Про це шоумен сказав на зустрічі з провідними бізнес-асоціаціями в Києві в понеділок.

«Ми хочемо представити ключових людей до кінця другого туру, якщо ми туди пройдемо. За ніс водити людей не будемо — ми п’ятірку назвемо. Решту — там на це буде до президентських повноважень майже 2,5 місяця. Я вважаю, нам цього часу вистачить, щоб усіх знайти», — наголосив Зеленський.

Як повідомив Зеленський, він бачить у себе в команді людей, які прийшли на зустріч із ним і має сподівання, що вони також прагнуть бути у його команді.

Цікаво, що у зустрічі брали участь екс-глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, народний депутат Сергій Лещенко і співвласник «Нової Пошти» В’ячеслав Климов.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →