Стала відома середня заробітна плата в агрохолдингу Вілія (Волинь-Зерно-Продукт) | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Стала відома середня заробітна плата в агрохолдингу Вілія (Волинь-Зерно-Продукт)

Автор   /  19/04/2019  /  

Вілія Зерновик

В основі соціальної відповідальності лежить повага до людей і землі. Тільки той бізнес, який відповідає на потреби суспільства, може бути успішним у довгостроковій перспективі, про це повідомив засновник агрохолдингу Вілія (Волинь-Зерно-Продукт) Євген Дудка, в інтерв’ю популярному журналу Landlord.ua.

«Кількість працівників по групі підприємств налічує 1300 осіб із середнім рівнем заробітної плати 14 700 гривень, у той час як на Волині, якщо не помиляюся, середній рівень — 8700 гривень на місяць», — озвучив засновник агрохолдингу.

Крім того, Євген зазначає, що агрохолдинг Вілія серед лідерів на ринку з виплати орендної плати за земельні паї — маємо низку соціальних проектів — виплати стипендій відмінникам у школах, підтримка сільського спорту, долучаємося до культурного виховання молоді.

«Політикою компанії передбачений гарантований бюджет сільським громадам за кожен гектар обробітку землі, за умови обов’язкового обговорення громадою села напрямів фінансування з цих коштів з огляду на перспективу розвитку населених пунктів. Обов’язковим учасником затвердження проектів є наш спеціаліст, який слідкує за дотриманням цього принципу», — повідомив Дудка.

Про компанію:

ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» — підприємство Волинської області, яке входить в групу компаній ТМ «Вілія». Засновники — Євген Дудка та Ірина Дудка.

Слово «Вілія» утворилося від об’єднання імен – Віталій і Лілія, імена дітей засновників компанії. 

Компанія займається вирощуванням зернових, бобових і олійних. Основні культури: пшениця, рапс, соя. Додаткові: буряк, горох, кукурудза, пшениця твердих сортів, жито.

Земельний банк «Волинь-зерно-Продукт» — 24,6 тис. га

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →