Україна може відновити експорт пшениці до Саудівської Аравії | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Україна може відновити експорт пшениці до Саудівської Аравії

Автор   /  11/08/2018  /  

Королівство Саудівська Аравія планує заморозити торгівельні відносини з Канадою через нещодавній конфлікт, що дасть змогу Україні відновити експорт пшениці до цієї країни.

Конфлікт між країнами почався з того часу, як міністр закордонних справ Канади — Христя Фріланд нещодавно зробила заяву щодо порушень прав людини в Саудівській Аравії.

Як результат, Саудівська Аравія негативно відреагувала на дану заяву, заморозивши усі торгівельні, інвестиційні операції з Канадою, та вислала з країни посла Канади і відкликала свого.

«Ми вважаємо посла Канади в Королівстві Саудівська Аравія «персоною нон грата» і наказуємо йому залишити країну протягом наступних 24 годин»,- заявили в зовнішньополітичному відомстві Королівства.

Також, державне агенство Королівства наказало експортерам зерна відмовитися від закупівлі пшениці та ячменю у Канади через міжнародні тендери.

На думку аналітиків дана ситуація може посприяти Україні відновити експорт пшениці в Королівство Саудівську Аравію вже в цьому році.

Нагадуємо, що Україна є основним експортером ячменю в Саудівську Аравію, а пшеницю не відправляла до цієї країни з 2016 року.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →