«Укргазбанк» відновив пільгове кредитування білоруської техніки | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«Укргазбанк» відновив пільгове кредитування білоруської техніки

Автор   /  19/04/2019  /  

Трактор Беларус Зерновик

«Укргазбанк» підписав угоду про партнерство з Урядом Республіки Білорусь щодо початку кредитування українського бізнесу на придбання білоруської техніки з компенсацією, йдеться в повідомленні банку.

«Підписання цієї угоди – це черговий важливий крок у розвитку взаємовигідної співпраці між нашими країнами. Для наших клієнтів – це реальна можливість придбати техніку білоруського виробництва на вигідних умовах в кредит, знизити процентні витрати на обслуговування позики. Програма кредитування білоруської техніки зарекомендувала себе як одна з найцікавіших кредитних пропозицій на ринку України, і багато наших клієнтів вже нею скористалися. Так, з початку дії програми ми видали понад 400 кредитів на загальну суму близько 500 млн грн», – зазначив під час підписання угоди Кирило Шевченко, Голова Правління «Укргазбанку».

Згідно угоди, Міністерство фінансів Білорусі з коштів держбюджету надає «Укргазбанку» компенсацію в розмірі 2/3 облікової ставки Національного банку України, що діє на дату укладення кредитного договору з клієнтом.

Це дозволить банку пропонувати споживачам в Україні оптимальні умови отримання кредитів на придбання білоруської техніки.

Як зазначається в повідомленні «Укргазбанку», угодою передбачені спеціальні умови кредитування українських позичальників, які купують в кредит товари білоруського виробництва.

Перелік товарів, що підпадають під дію програми, включає продукцію машинобудування різного призначення — сільськогосподарську, автомобільну, дорожньо-будівельну та іншу техніку.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

На Вінниччині негода сповільнила темпи збирання ранніх зернових, аграріями намолочено 235,7 тис. тонн зерна

Прочитайте більше →