Європейські фермери в 6 раз збільшили прибуток перейшовши на органічне землеробство | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Зерно  > 

Європейські фермери в 6 раз збільшили прибуток перейшовши на органічне землеробство

Автор   /  08/04/2019  /  

Фермери, які перейшли з звичайних методів сільського господарства на органічні, збільшили власний прибуток в 6 разів. Всі вони брали участь в проекті «Crops For Better Soil» в рамках європейської програми охорони навколишнього середовища «LIFE», передає інтернет-видання «Сегодня».

Повідомляється, що в проекті взяли участь виробники пшениці з 4-ьох регіонів Іспанії, які спеціалізувалися на вирощуванні дешевої кормової пшениці. Вони відмовилися від штучних добрив та пестицидів, стали засівати менші площі, щоб частина землі відпочивала. В результаті, їх пшениця отримала сертифікацію як органічний продукт, і с/г виробники змогли продавати її за набагато вищою ціною. Таким чином, прибуток з гектару у них зріс з 50 до 300 євро за 5 років проекту.

Творці програми «Crops For Better Soil» прагнуть показати європейським фермерам, що органічне землеробство може бути прибутковим. Воно набагато менше шкодить довкіллю, ніж звичайне з використанням хімічних добрив та пестицидів. Проте, фермери й досі з недовірою ставляться до органічних методів через побоювання недоотримати прибуток.



Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →