В Україні прогнозується стрімке зростання нового урожаю зернових за рахунок пшениці – прогноз ООН | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Зерно  > 

В Україні прогнозується стрімке зростання нового урожаю зернових за рахунок пшениці – прогноз ООН

Автор   /  09/02/2019  /  

За останніми прогнозами ФАО (ООН), обсяг світового виробництва зернових 2018-го року складе 2 661 млн т, що трохи перевищує грудневий прогноз і відображає перегляд у бік підвищення прогнозів по кукурудзі, пшениці і рису. Світове виробництво рису зросте, як очікується, на 1,6% до 514 млн т, що на 1,2 млн т перевищує попередній прогноз. В основному така зміна прогнозу пояснюється більш сприятливими поглядами на врожай в Китаї. Крім того, прогноз виробництва зріс ще і завдяки збільшенню посівних площ в Пакистані, при цьому прогноз виробництва на Філіппінах знизився на увазі втрат, викликаних тропічним ураганом «Усман», і очікуванням посухи. Незважаючи на те, що в цьому місяці прогноз був підвищений, загальносвітове виробництво зернових все ще на 1,8% (47,4 млн т) нижче рекордно високого показника 2017 року.

Велика частина посівів озимої пшениці розташована в північній півкулі, і, за попередніми прогнозами, очікується стрибок її виробництва, хоча загальний обсяг виробництва не досягне рекордного рівня 2017 року. Значною мірою прогнозоване зростання буде забезпечено за рахунок збільшення виробництва в Європі, де сприятливі погодні умови поліпшили погляди на урожай в поєднанні зі збільшенням посівних площ, в основному обумовленим привабливими цінами. Найбільший приріст у порівнянні з минулим роком очікується в ЄС, Російської Федерації та в Україні. У Північній Америці надмірно волога погода в основних районах виробництва озимої пшениці в США зведе нанівець позитивний вплив стабільних цін, що виразиться лише в незначному збільшенні посівних площ. Однак, якщо виходити з середнього врожаю, виробництво за прогнозами все-таки виросте. У Канаді загальне виробництво пшениці за прогнозами зросте за рахунок обумовленого цінами збільшення площ під ярою пшеницею і прогнозує скорочення площ під озимою пшеницею. В Азії сприятливі погодні умови поліпшили погляди на урожай в Індії, де виробництво за прогнозами зросте, незважаючи на скорочення посівних площ, тоді як в Пакистані нестача вологи погіршила загальнонаціональний прогноз виробництва, а очікуване скорочення посівних площ лише погіршило ситуацію.

Про компанію:

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) (англ. Food and Agriculture Organization, FAO) — міжнародна організація під патронатом Організації Об’єднаних Націй.

ФАО була заснована на конференції в Квебеці 16 жовтня 1945 р. Організація діє як провідна установа, що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН. Девіз організації: «допомагаємо побудувати світ без голоду».

Спеціальні програми FAO допомагають країнам готуватися до можливого виникнення кризового стану з продовольством і, у разі необхідності, передбачають надання допомоги. У середньому FAO одночасно здійснює на місцях близько 1800 заходів. Проекти ФАО щорічно залучають понад 2 мільярди доларів пожертвувань від закладів та держав, що вкладаються в розвиток села та сільське господарство.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →