Харківський тракторний завод бізнесмена Ярославського збільшив експорт вдвічі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

Харківський тракторний завод бізнесмена Ярославського збільшив експорт вдвічі

Автор   /  09/02/2019  /  

Зерновик Ярославський

Олександру Ярославському вдалося не тільки відродити Харківський тракторний завод (ХТЗ) після багаторічної кризи, але й налагодити виробництво та експорт сучасної сільгосптехніки новітнього зразка на іноземні ринки. Про це повідомляє видання «Бізнес».

Зокрема повідомляється, що ХТЗ вдалося за підсумками 2018 року вдвічі збільшити експорт в порівнянні з  2017 роком. Техніка Харківського заводу затребувана на ринках Молдови, Казахстану, Вірменії, Польщі, Болгарії, Румунії, Литви та Грузії. Найдальший регіон поставок — Нова Зеландія, також завод наразі оцінює ринки країн регіону Океанія, а також Африканського континенту.

Зерновик ХТЗ

«За два роки роботи під патронатом Олександра Ярославського ХТЗ відродив виробництво і запропонував клієнтам сучасну модернізовану техніку, яка володіє критично важливими характеристиками для сільського господарства. Прихід інвестора, зацікавленого в розвитку економіки Харківської області, став важливим, якщо не ключовою подією для Харківського тракторного заводу. Інвестиції групи DCH в ХТЗ — багатомільйонна програма, яка дозволила створити техніку, яка справді цікава ринку. А експортні поставки — найкращий індикатор цього успіху», — йдеться у статті.

В техніки ХТЗ досить широкий спектр сфер застосування: будь-які види обробки ґрунту, сівба, збирання, транспортування та кормозаготівля.

Про компанію:

Харківський тракторний завод (ХТЗ) – найбільше в Україні та країнах СНД підприємство з виробництва уніфікованих гусеничних і колісних сільськогосподарських тракторів загального призначення. ХТЗ веде свою історію з 1930 року. У 2016 році підприємство було придбане групою DCH бізнесмена Олександра Ярославського. До моменту зміни власника завод перебував у стані затяжної кризи.

Вже у лютому 2017 року з конвеєра зійшов перший трактор, а до кінця року було випущено 794 одиниць техніки і Харківський тракторний завод вийшов на прибуток у 48,8 млн гривень

За підсумками 2017 року завод випустив 794 одиниці техніки, до кінця 2018 року з його конвеєра зійшло близько 900 тракторів.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →