«Євраліс» займеться виробництвом насіння озимого ріпаку на потужностях в Україні | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Євраліс» займеться виробництвом насіння озимого ріпаку на потужностях в Україні

Автор   /  13/02/2019  /  

В 2019 році насіннєва компанія «Євраліс» вперше розпочне виробляти насіння озимого ріпаку французької генетики на потужностях власного заводу, що на Черкащині, повідомляє керівник відділу маркетингу компанії ТОВ «Євраліс Семенс Україна» Ольга Молокович, передає AgroTimes.

«Обсяг виробництва насіння озимого ріпаку залежатиме від замовлення комерційної команди «Євраліс» – це близько 10 тис. мішків цього року», – розповіла керівник відділу маркетингу.

Повідомляється, що на потужностях українського заводу «Євраліс» дотепер вироблялось насіння кукурудзи, соняшнику та сої, а насіння озимого ріпаку і сорго імпортувалося.

«При цьому 90% всього насіння кукурудзи та 60% насіння соняшнику «Євраліс», що продається на українському ринку, виробляється саме на заводі на Черкащині. Решта імпортується із заводів компанії у Франції й Іспанії», — йдеться в повідомленні

Ольга Молокович зазначає , що кожного року підприємство планує нарощувати виробництво озимого ріпаку на власних потужностях в Україні, хоча пріоритетними культурами для «Євраліс» є кукурудза та соняшник, а не ріпак.

Довідково:

Група «Євраліс» — один з європейських лідерів серед насіннєвих компаній. Створена французькими фермерами в 1936 році, наразі налічує 7 тис. акціонерів та 5150 співробітників.

Головні напрямки діяльності компанії:

  • наукові дослідження;
  • впровадження сучасних насіннєвих технологій;
  • виробництво насіння соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сорго та сої.

Насіннєві господарства групи знаходяться в трьох виробничих зонах:

  • 7 тис.г на південному заході Франції;
  • 3 тис. га на півдні Іспанії;
  • 3 тис. га в Україні.

Компанія має три сучасних заводи з виробництва насіння в Лескар (Франція), Севільї (Іспанія) та Черкасах (Україна).Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →