«Лозівські машини» випробовують новий тип борони | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

«Лозівські машини» випробовують новий тип борони

Автор   /  05/04/2019  /  

Український виробник с/г техніки «Лозівські машини» почав черговий цикл польових випробувань для оновленої конструкції коротких дискових борін ДУКАТ, повідомляє прес-служба компанії.

Випробовувалася новинка серії — борона ДУКАТ-9, яку компанія презентувала на виставці «Зернові технології» в Києві. Нова борона має сучасний стильний дизайн, оновлений колір, ширину захвату 9 метрів і вдосконалену систему гідравліки.

«Агрегат випробовувався в умовах перезволоження грунту, але навіть такі екстремальні умови не завадили йому впоратися з усіма тестами і зробити відмінне враження», — йдеться в повідомленні.

Читайте також, компанія «Лозівські машини» випустить новий інноваційний трейлер для зерна.

Повідомляється, що конструктори УКБТШ та інженери Університету сільського господарства ім. П. Василенка одноголосно прийняли рішення, що випробування проходять успішно.

 «Серце машини залишилося таким же, тому неприємних сюрпризів немає. Працювати буде. І довго! » — прокоментував інженер-випробувач Юрій.

Крім зовнішнього вигляду, ДУКАТ-9 отримав, також, і технічні поновлення: вдосконалену гідравліку і оптимізовану систему складання робочих рам. Агрегат працює з трактором потужністю від 300 к.с. і адаптований під установку змінних ковзанок, які підходять для різних умов землеробства.

«ДУКАТ-9 — це перший крок в оновленні існуючої лінійки борін. «Лозівські машини» зараз змінюють і інші агрегати серії під новий стиль, який відповідає сучасній ідеології компанії — ефективна техніка вигідного землеробства », — відзначають в компанії.Вам також може сподобатись...

У західних регіонах України спостерігається стійке зростання врожайності сільгоспкультур — УЗА

Прочитайте більше →