«ОККО Агротрейд» надав фермерам 400 млн грн кредиту по форварду | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«ОККО Агротрейд» надав фермерам 400 млн грн кредиту по форварду

Автор   /  16/04/2019  /  

Компанія «ОККО Агротрейд» (відноситься до концерну «Галнафтогаз»- мережа заправок «ОККО»), у рамках форвардної програми, прокредитувала с/г виробників на близько 400 млн. грн. на проведення весняних польових робіт. Що на 60% більше, ніж за аналогічний період попереднього року, передає propozitsiya.

«ОККО Агротрейд» працює з дрібними, за мірками України, операторами, які володіють банкам землі від 500 га до 3 тис га. Працюємо з ними по так званій форвардної програми: даємо їм пакет послуг (страхуємо врожай в нашій компанії, даємо нафтопродукти, добрива, газ), а натомість вони віддають нам урожай за узгодженими цінами»,- розповів власник мережі «ОККО» Віталій Антонов.

Генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко зазначив,  що у попередньому сезоні компанія отримала приблизно 200 заявок від аграріїв на участь у форвардній програмі, а зараз їх надійшло уже 370 – на загальну суму понад 5 млрд.грн.

Наразі, розгляд частини заявок ще триває, так само, як продовжують надходити нові. Тому, в компанії не сумніваються, що зможуть перевищити результат минулого маркетингового року, упродовж якого було профінансовано проектів в аграрному секторі майже на 1 млрд. гривень.

«Участь у форвардній програмі позбавляє аграріїв необхідності одномоментно акумулювати значні фінансові ресурси на придбання пального та міндобрив (а це приблизно 50% у собівартості всіх польових робіт) та ще й забезпечує гарантований збут продукції за справедливою ціною. При цьому ми пропонуємо сільгоспвиробникам ресурс дешевший, ніж у банку, і гнучкіші умови відшкодування. Майже всі партнери, які працювали з нами торік, продовжили співпрацю й у 2019-му. Чимало з них фактично стали нашими бренд-амбасадорами, оскільки за їхніми рекомендаціями до нас прийшли нові клієнти», — додав Олександр Ніколенко.

Довідково:

«ОККО Агротрейд» – бізнес-напрямок OKKO Group, створений у 2016 році з метою комплексно задовільнити найактуальніші потреби агробізнесу. Компанія працює з агропідприємствами по форвардній програмі, яка передбачає постачання ресурсів(пальне, міндобрива, природній газ, фінансові ресурси)під продукцію майбутнього врожаю.Вам також може сподобатись...

В Миколаївській області врожайність ранніх зернових значно вища за минулорічну

Прочитайте більше →