«ОККО Агротрейд» надав фермерам 400 млн грн кредиту по форварду | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

«ОККО Агротрейд» надав фермерам 400 млн грн кредиту по форварду

Автор   /  16/04/2019  /  

Компанія «ОККО Агротрейд» (відноситься до концерну «Галнафтогаз»- мережа заправок «ОККО»), у рамках форвардної програми, прокредитувала с/г виробників на близько 400 млн. грн. на проведення весняних польових робіт. Що на 60% більше, ніж за аналогічний період попереднього року, передає propozitsiya.

«ОККО Агротрейд» працює з дрібними, за мірками України, операторами, які володіють банкам землі від 500 га до 3 тис га. Працюємо з ними по так званій форвардної програми: даємо їм пакет послуг (страхуємо врожай в нашій компанії, даємо нафтопродукти, добрива, газ), а натомість вони віддають нам урожай за узгодженими цінами»,- розповів власник мережі «ОККО» Віталій Антонов.

Генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко зазначив,  що у попередньому сезоні компанія отримала приблизно 200 заявок від аграріїв на участь у форвардній програмі, а зараз їх надійшло уже 370 – на загальну суму понад 5 млрд.грн.

Наразі, розгляд частини заявок ще триває, так само, як продовжують надходити нові. Тому, в компанії не сумніваються, що зможуть перевищити результат минулого маркетингового року, упродовж якого було профінансовано проектів в аграрному секторі майже на 1 млрд. гривень.

«Участь у форвардній програмі позбавляє аграріїв необхідності одномоментно акумулювати значні фінансові ресурси на придбання пального та міндобрив (а це приблизно 50% у собівартості всіх польових робіт) та ще й забезпечує гарантований збут продукції за справедливою ціною. При цьому ми пропонуємо сільгоспвиробникам ресурс дешевший, ніж у банку, і гнучкіші умови відшкодування. Майже всі партнери, які працювали з нами торік, продовжили співпрацю й у 2019-му. Чимало з них фактично стали нашими бренд-амбасадорами, оскільки за їхніми рекомендаціями до нас прийшли нові клієнти», — додав Олександр Ніколенко.

Довідково:

«ОККО Агротрейд» – бізнес-напрямок OKKO Group, створений у 2016 році з метою комплексно задовільнити найактуальніші потреби агробізнесу. Компанія працює з агропідприємствами по форвардній програмі, яка передбачає постачання ресурсів(пальне, міндобрива, природній газ, фінансові ресурси)під продукцію майбутнього врожаю.Вам також може сподобатись...

Особливості логістики управління експортними вантажопотоками зерна від керівника відділу логістики RISOIL S.A. Олександра Топирика

Прочитайте більше →