OKKO Group докупить 25 вантажівок для перевезення зернових | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Бізнес  > 

OKKO Group докупить 25 вантажівок для перевезення зернових

Автор   /  10/06/2019  /  

Холдинг «OKKO Group» розширює свою присутність на ринку перевезень зерна автомобільним транспортом. Протягом 2017-2018 років було придбано 20 вантажівок для перевезення зернових та насіння, а до 1 липня планується докупити ще 25 од. Після цього, загальний обсяг інвестицій компанії у даний проект складе близько 100 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Читайте також: «ОККО Агротрейд» надав фермерам 400 млн грн кредиту по форварду.

«За останні 5 років Україна стабільно експортує по 40 мільйонів тонн зерна в рік з тенденцією до росту, відповідно зростає й потреба у перевезенні таких вантажів до елеваторів, портів, залізничних станцій, – коментують в департаменті корпоративних комунікацій холдингу OKKO Group.

В компанії зазначають, що автозерновози доцільно використовувати на маршрутах з коротким логістичним плечем, а також, як альтернативний варіант транспортування, оскільки, на ринку відчувається нестача залізничних вагонів для перевезення зерна.

Довідково: За 2018 рік зерновози OKKO Group перевезли майже 70 тис. тонн продукції, налагодивши партнерство  з провідними агрохолдингами України. У 2019 році компанія сподівається значно поліпшити минулорічний результат за рахунок нарощування транспортного парку й позитивного досвіду попередньої співпраці з клієнтами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →