ОЛИС запустив завод з переробки гречки в Казахстані | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини постачальників  > 

ОЛИС запустив завод з переробки гречки в Казахстані

Автор   /  29/08/2018  /  

У Республіці Казахстан, місто Петропавлівськ, запрацював завод з переробки зерна гречки змонтований українським виробником обладнання ТОВ «ОЛИС», повідомляє прес-центр компанії.

ТОВ «ОЛИС» поставив та змонтував, для казахської компанії ТОВ «РахатОпт», завод з переробки зерна гречки та універсальний крупоцех з переробки зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи і проса в крупу.

 «З компанією ТОВ «РахатОпт» ми почали співпрацю в минулому році, в рамках якої здійснили поставку універсального крупоцеху Оптіматік К-15 з вузлом збагачення круп. А в цьому році поставили їм агрегатний завод з переробки гречки «Оптіматік-Г-24» продуктивністю 24 т / добу», — інформує комерційний директор ТОВ «ОЛИС » Володимир Чеглатонєв.

Також, Чеглатонєв розповів, що ОЛИС поставив гречзавод комплексно з металоконструкціями, електричною частиною, автоматикою, аспірацією і самопливним обладнанням. Перед відправкою в Казахстан, було проведено контрольну збірку обладнання на виробництві, що дало можливість змонтувати і запустити завод в короткий проміжок часу.

Про компанію:

ТОВ «ОЛИС» спеціалізується на розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна. Головний офіс знаходиться в місті Одеса.

Підприємство випускає близько 200 найменувань обладнання для зернопереробної промисловості, а також зерноочисні комплекси, млини та крупоцехи від етапу їх розробки до введення в експлуатацію.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →