В Silos Córdoba оптимізували час монтажу та вагу зернового силосу на 30% | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини постачальників  > 

В Silos Córdoba оптимізували час монтажу та вагу зернового силосу на 30%

Автор   /  30/08/2018  /  

Компанія Silos Córdoba, зуміла скоротити на 30 відсотків час, що витрачається на монтаж зернового силосу, а також знизила вагу силосу, йдеться в повідомленні компанії.

Науковий технологічний парк Кордоби під назвою «Rabanales 21», який організував монтаж прототипу силосу, пояснив, що прототип є частиною проекту, над яким вони працюють, для продажу в Азію.

Таких силосів буде встановлено 60 одиниць на азіатському континенті. Діаметр зерносховища 23 метри, висота більше 20 метрів.

Силос має куполоподібну конструкцію і виконаний з сталевого листа з оцинкованим покриттям. Всі деталі закріплені болтами, за винятком одного фрагмента, що вимагає зварювання.

«Наша мета — оптимізувати конструкцію, включаючи відповідні інновації, спрямовані на зниження ваги і полегшення монтажу», — повідомив Хосе Кабрера (Jose Cabrera), директор з питань організації і розвитку в Silos Córdoba.

Фактично, зміни, внесені в конструктив силоса, скоротили час монтажу та вагу на 30 відсотків, що позитивно вплине на експортну логістику.

Оскільки попит на зерносховища зростає так само, як і населення світу, Silos Córdoba вже будує силоси діаметром до 40 метрів та  об’ємом зберігання до 45 000 кубічних метрів.

Про компанию:

Silos Cordoba є світовим виробником силосів для зерна. Крім широкої лінійки силосів для зберігання зерна (силоси з плоским дном, силоси з конусним дном, силоси з системою розвантаження навалом, фермерські силоси), компанія виробляє повний спектр транспортного обладнання для елеваторів, технологічне обладнання для комбікормових заводів, устаткування для тваринництва, металеві конструкції і покриття.

Підприємство було засновано в 1975 році Хуаном Лопесом Льєтором в місті Кордова, Іспанія.

Про автора

Зерновик - той хто працює з зерновими культурами.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →