У Києві представили 4-гусеничний трактор New Holland T9 SmartTrax | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

У Києві представили 4-гусеничний трактор New Holland T9 SmartTrax

Автор   /  07/06/2019  /  

В Києві, на агропромисловій виставці «Агро-2019» відбулася масштабна прем’єра 4-гусеничного трактору New Holland T9 SmartTrax, передає AgroPravda.

Зазначається, що в Україні поставлено два різновиди тракторів T9 SmartTrax: Т9.615 — потужністю 597 к.с. та Т9.670 — потужністю до 670 к.с.

Читайте також: На виставці в Києві FENDT представив найпотужніший в світі комбайн.

New Holland серії T9 оснащені двигунами Cursor 13 об’ємом 12,9 л. з системою Intercooler і електронним уприскуванням Common Rail. Інноваційна система управління потужністю Engine Power Managment дозволяє контролювати і підтримувати необхідні режими робочої швидкості трактора на важких енергоємних польових транспортних роботах.

В наявності — автоматичне керування блокуванням диференціалом і переднім мостом.

КПП — FullPowershift 16×2 з системою плавного перемикання передач і регулюванням швидкості руху GSM, яка забезпечує заданий рівень постійної швидкості з найбільшою економією палива за допомогою автоматичного перемикання передач.

Продуктивність гідронасоса 159 л/хв.

Поєднання зручних органів управління і кабіни Deluxe з панорамним оглядом дають оператору можливість відчути себе частиною машини. Робоче місце оператора SideWinder II з багатофункціональним джойстиком, інтегрована панель управління, монітор Intelliview III — забезпечують максимальний комфорт оператора. Також, існує можливість комплектації кабіни чотирьохточковою підвіскою, яка до мінімуму знижує рівень вібрацій при русі.

За словами виробника, застосування тракторів New Holland T9 SmartTrax допомагає власникам агрогосподарств успішно виконати такі важливі завдання:

  • нові моделі дають можливість раніше заходити в поле навесні і не втрачати дорогоцінний для сівби час;
  • відбувається мінімізація ущільнення ґрунту і це теж має свої переваги: ​​вегетація посівів проходить швидше і не витрачається пальне на ліквідацію ущільнень протягом наступних сезонів.

Всі моделі T9 SmartTrax комплектуються спеціальними посиленими гусеницями, які особливо зручні для роботи на кам’янистих ґрунтах.

Відомо, що представлена модель випускається на заводі в Фарго, США.Вам також може сподобатись...

«Укрлендфармінг» планує збудувати декілька елеваторів в Чернігівській області

Прочитайте більше →