Український виробник елеваторного обладнання представив свою продукцію на виставці в Парижі | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини постачальників  > 

Український виробник елеваторного обладнання представив свою продукцію на виставці в Парижі

Автор   /  03/04/2019  /  

Вітчизняний виробник елеваторного обладнання — компанія «ЛУБНИМАШ» цього року вперше представила власну продукцію на французькій виставці SIMA-2019, передає видання «Агробізнес Сьогодні».

Відзначається, що минулого року «ЛУБНИМАШ» виконав велике замовлення на виготовлення транспортного обладнання для бельгійського порту Антверпен та отримав сертифікати відповідності ЄС. Тому, цілком логічним для керівництва лубенського заводу стало рішення щодо участі у виставці SIMA, що відбулася у Парижі 24-28 лютого 2019 року.

«Ми постійно розвиваємося і підлаштовуємо свою продукцію під конкретні запити агровиробників: як великих холдингів, так і середніх та невеликих господарств. Відповідно, нам є що запропонувати і на ринку України, і на території Європейського Союзу», — розповіла комерційний директор «ЛУБНИМАШ» Лариса Горбенко.

В компанії зазначають, що вже після першого дня участі у заході, мали понад 10 серйозних потенційних клієнтів із Європи.

«Знаєте, після того, як ми виконали замовлення для Бельгії, почали розуміти, що здатні на рівних конкурувати із відомими світовими брендами. Тому, гадаю, участь у виставці в Парижі надасть серйозний поштовх просуванню продукції «ЛУБНИМАШ» на європейському ринку. В цьому плані основною перевагою SIMA є те, що тут більш розмірений ритм, аніж у Ганновері, і є можливість спокійно поспілкуватися із потенційними партнерами, — додала комерційний директор компанії.

Про компанію:

Завод «Лубнимаш» — українське підприємство, потужності якого розташовані у місті Лубни, Полтавської області.

Компанія спеціалізується на проектуванні, виготовленні та реалізації устаткування для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших сипучих матеріалів.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →