Український виробник с/г техніки будує завод в Польщі за 5 млн євро | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

Український виробник с/г техніки будує завод в Польщі за 5 млн євро

Автор   /  24/06/2019  /  

«Завод Кобзаренка», Сумська обл., Липоводолинський р-н, смт. Липова Долина

Український виробник сільськогосподарської техніки «Завод Кобзаренка» планує ввести в експлуатацію власний завод в Польщі, у місті Белхатув до 1 січня 2020 року.

Про це розповів власник «Заводу Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко, передає Agravery.com

Згідно його слів, загальний обсяг інвестицій в даний проєкт сягнув близько 5 млн євро.

«Із них 2,3 млн. євро нам на безповоротній основі надав ЄС —  тільки за те, що ми будемо там виробляти інноваційну продукцію. Ці кошти підуть на погашення кредиту в банку, який ми брали під будівництво. Згідно з бізнес-планом термін окупності інвестицій у завод — 5 років. Сподіваюся, це може статися навіть швидше», — розповів власник підприємства.

Кобзаренко зазначив, що наразі почався активний етап будівництва.

«Зараз готовий дах будівлі заводу, навісили кран-балки, залишилось облицювати стіни й залити бетоном підлогу. До 1 січня 2020 року завод має бути повністю зданий у експлуатацію. Уже на наступний день ми відрядимо наших найкращих фахівців — налагоджувати там виробництво», — прокоментував він.

Власник підприємства відмітив, що «Завод Кобзаренка» фактично створює компактний варіант підприємства — копію виробництва в Україні.

«Справа в тому, що зараз у нас багато клієнтів у країнах ЄС. Для доставки продукції із Сумської області в Європу дуже велике логістичне «плече». В основному цеху площею 5 тис. кв. м. будуть розташовані зварювальна, фарбувальна, токарна та інші ділянки. Саме місце для будівництва обране теж не випадково — поруч розташовані кілька логістичних центрів, один із яких належить компанії «Amazon». Тому звідти буде зручно доставляти клієнтам продукцію по всій Європі. Так само, в разі доставки з Польщі, немає жодних проблем із митним оформленням, відсутній подвійний митний тариф, який потрібно платити при ввезенні та при вивантаженні обладнання. Відповідно, нижче накладні витрати та вартість наших виробів. Ще одна причина — в Європі дуже низькі ставки кредитування виробника і ставки на лізинг техніки», — пояснив Анатолій Кобзаренко.

Про компанію: 

«Завод Кобзаренка» заснований в 1993 році, як українсько-німецьке товариство «Флігель» та перейменований в ТОВ «Завод Кобзаренка» в 2008 році. На підприємстві працює понад 700 співробітників.

«Завод Кобзаренка» є провідним виробником тракторних причепів в Україні.

Підприємство виробляє:

  • 20 видів причепів;
  • 5 видів перевантажувальних бункерів;
  • 10 видів цистерн для води, рідини і засобів захисту рослин;
  • 20 видів різних шнеків;
  • причепи для перевезення тюків соломи;
  • відвали і ковші;
  • теплогенератори на трісці і соломі;
  • розкидачі мінеральних добрив та інше обладнання .


Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →