21 червня в Миколаївські області фермери в знак протесту перекриють трасу с/г технікою | Зерновик - ZERNOVIK.СOM
Завантаження...
Ви тут:  Головна  >  Новини  > 

21 червня в Миколаївські області фермери в знак протесту перекриють трасу с/г технікою

Автор   /  19/06/2019  /  

ілюстративне фото

Аграрії Миколаївського району, Миколаївської області, не отримавши відповіді від влади на свої численні заяви щодо незаконних дій депутата облради, проведуть акцію протесту. 21 червня вони перекриють трасу М-14(Одеса — Новоазовськ) біля селища Весняного, задіявши для цього 40–60 одиниць сільгосптехніки.

Про це повідомляє Seeds.

Раніше, 7 червня аграрії Миколаївщини в черговий раз прийшли просити допомоги у влади щодо незаконних дій депутата обласної ради Ігоря Івануни. На цей раз фермери громадського об’єднання “Агро-Сила” відвідали комісію з питань промислової політики і підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури.

Не отримавши відповіді, фермери громадського об’єднання “Агро-Сила” прийняли рішення, що будуть перекривати трасу М-14, задіявши близько 40 — 60 одиниць техніки.

“Фермери приженуть туди техніку, але поки без причіпного, щоб не створювати аварійної ситуації. Погоджуються пригнати 40-60 одиниць техніки. Кожне господарство приганятиме 2-3 трактора”, – заявив представник об’єднання.

Для проведення мітингу фермери подали всі необхідні заяви.

“Ми попередили поліцію району, офіційна заява є про це. Також офіційну заяву було надано Веснянського ОТГ і голові райдержадміністрації”, – зауважили в «Агро-Силі.

Раніше повідомлялось, 29 травня фермери Черкащини перекрили трасу державного значення.Вам також може сподобатись...

Жнива онлайн: Українські аграрії зібрали врожай з площі понад 6 млн га

Прочитайте більше →